اقدام عجیب و بی‌سابقه ژاپنی‌ها در سفر به ایران!
اقدام عجیب و بی‌سابقه ژاپنی‌ها در سفر به ایران!
تیم ملی والیبال ژاپن به شکل و شمایلی عجیب برای قهرمانی آسیا به ایران می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری شباویز با نقل از ورزش سه،

در فاصله کم‌تر از دو هفته مانده به آغاز مسابقات قهرمانی آسیا هنوز مشخص نیست که تیم ملی والیبال ژاپن با چه نفراتی پا به ارومیه خواهد گذاشت. تیمی که در لیست اولیه خود نام تمام ستاره‌هایش را قرار داده اما معلوم نیست که آن‌ها قطعا در لیست نهایی قرار خواهند گرفت یا خیر.

وقتی هم ما از سرمربی ژاپن یعنی فلیپ بلین درباره این موضوع سوال کردیم او به نوعی از پاسخ دادن طفره رفت. در واقع همان‌جا مطمئن شدیم که این استراتژی تیم ملی والیبال ژاپن است که تا لحظه آخر اعلام نکند که با چه نفراتی به ایران خواهد آمد.

اما حالا متوجه یک موضوع جالب‌تر هم شده‌ایم. فدراسیون والیبال ژاپن این سیاست را در پیش گرفته که تا رسیدن کاروان این تیم به ارومیه هیچ لیستی به عنوان اسامی نهایی بازیکنان حاضر در قهرمانی آسیا را منتشر نکند. حالا این یعنی چه؟ در واقع ژاپنی‌ها قصد دارند تا زمان رسیدن به ایران هیچکس از این موضوع که آن‌ها با چه نفراتی می‌‌آیند، مطلع نشود.

حالا به قسمت جالب‌تر ماجرا هم توجه کنید. فدراسیون والیبال ژاپن وضعیت پروازی این تیم را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده که کاروان این تیم مستقیم و احتمالا از طریق فرودگاه استانبول راهی ارومیه شوند. این یعنی فقط وقتی پرواز این تیم در فرودگاه ارومیه بنشیند و کاروان این تیم از هواپیما خارج شوند، مشخص خواهد شد که آن‌ها چه نفراتی را به قهرمانی آسیا خواهند آورد. سیاستی که باید دید تا زمان شروع بازی‌ها تغییر خواهد کرد یا خیر.

از دیروز تمرینات تیم ملی والیبال ژاپن برای مسابقات قهرمانی آسیا آغاز شده و حتی ران تاکاهاشی یکی از فوق‌ستاره‌های این تیم نیز ویدیویی از تمرینات را در اینستاگرام خود منتشر کرد اما باز هم این موضوع نمی‌تواند دلیل محکمی برای شناخت نفرات ژاپن در قهرمانی آسیا باشد.

در واقع اینجا فقط باید از آن جمله کلیشه‌ای استفاده کرد و گفت منتظر بمانیم ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. تیمی که رقیب اول ایران برای قهرمانی در آسیا خواهد بود.

Visits: 6

  • منبع خبر : ورزش سه