اقدامات وزارت اطلاعات، ایران را به جزیره ثبات در منطقه تبدیل کرده است
اقدامات وزارت اطلاعات، ایران را به جزیره ثبات در منطقه تبدیل کرده است
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با وجود همه شرارت‌ها و توطئه‌ها، اقدامات دستگاه‌های اطلاعاتی ایران را در منطقه به جزیره ثبات در منطقه تبدیل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،ابراهیم عزیزی ضمن تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان گفت: از اولین روزهای پس از پیروزی انقلاب همواره شاهد توطئه‌ها علیه کشور از سوی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و متحدانشان بودیم که سربازان گمنام امام زمان توانستند بیشتر توطئه‌های آنها را خنثی کنند.

وی با بیان این که دستگاه‌های اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان کارنامه درخشانی را در مقابله با اقدامات تروریستی و شرارت‌های دشمنان علیه کشورمان داشته و دارند، افزود: اقدامات آنها در این مسیر یک نوع تاریخ سازی است چرا که دستیابی به پیشرفت و توسعه تنها در سایه امنیت محقق می‌شود بنابراین مدیون تلاش‌های اطلاعاتی برای ایجاد امنیت در کشور هستیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: روز سربازان گمنام امام زمان را به تمام کارکنان دستگاه‌های اطلاعاتی کشور تبریک می‌گویم و ضمن آرزوی توفیق برای آنها می‌خواهم که همواره مورد توجه و عنایت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف باشند.

Views: 3