افزون بر ۶۴درصد مردم کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات شرکت کردند/رتبه نخست مشارکت در کشور
افزون بر ۶۴درصد مردم کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات شرکت کردند/رتبه نخست مشارکت در کشور
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ۵۸۳ هزار واجد شرایط رای دادن در استان بیش از ۳۷۸ هزار نفر در این حضور حماسی شرکت کردند که معادل بیش از ۶۴ درصد افراد واجد شرایط رای استان است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،سید جواد هاشمی مهر روز شنبه در نشست با خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج اظهار کرد: با شرکت ۶۴ و ۲۷ دهم درصد واجدان شرایط در انتخابات ۱۱ اسفند، این استان برگ زرین دیگری بر افتخارات خود در کشور افزود.

وی ادامه داد: از مجموع ۳۷۸ هزار و ۵۴۷ نفر شرکت کننده دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شهرستان بویراحمد با ۲۷۲ هزار و ۵۵۳ نفر معادل ۷۲ درصد، شهرستان کهیگلویه بهمئی چرام و لنده با ۲۲۷ هزار و ۱۲۸ معادل ۶۰ درصد و شهرستان گچساران و باشت با ۱۸۹ هزار و ۲۷۳ نفر معادل ۵۳ درصد در انتخابات ۱۱ اسفند شرکت کردند.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمدتصریح کرد: از مجموع ۳۷۸ هزار و ۵۴۷ کهگیلویه و بویراحمدی‌های شرکت کننده در انتخابات ۱۹۲ هزار و ۴۰۱ نفر بانوان و بقیه آقایان بودند.

هاشمی ادامه داد: ۵۸۳ هزار و ۹۴۲ کهگیلویه و بویراحمدی شرایط رای دادن و شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سطح این استان را داشتند.

Views: 6