افزایش ۲ برابری تعداد کاروان‌های عتبات از امروز
افزایش ۲ برابری تعداد کاروان‌های عتبات از امروز
پس از کمبود کاروان‌های عتبات در دهه دوم فاطمیه، دفاتر مجری اعزام، از امروز با افزایش 2 برابری ظرفیت‌ها، تعداد سفرها را به روزانه بیش از 50 کاروان رساندند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، تکمیل ظرفیت کاروان‌های عتبات  موجب شد تا بسیاری از تشرف به این سفر معنوی در ایام فاطمیه بازبمانند.

باز شدن ظرفیت جدید عتبات در فاطمیه دوم

سازمان حج و زیارت ظرفیت ۷۰ هزار نفری برای آذر پیش‌بینی کرده بود که این ظرفیت برای نیمه دوم این ماه کم‌تر از نیمه اول بود. با این‌وجود، در روزهای اخیر با افزایش تقاضا برای زیارت کربلا شرکت‌های مجری سفر عتبات ظرفیت جدید برای ایام فاطمیه دوم باز کردند.

تعداد کاروان‌های عتبات ۲ برابر شد

مدیر یکی از دفاتر زیارتی می‌گوید که «تعداد کاروان‌های عتبات از امروز شنبه ۱۸ آذر با افزایش ۲ برابری به روزانه بیش از ۵۰ کاروان رسیده است». پیش از این روزانه حدود ۲۸ کاروان عازم عتبات می‌شدند، اما از امروز زائران می‌توانند با همان هزینه در قالب کاروان‌های حج و زیارت عازم کربلا شوند.

در آذر تقاضا برای سفر عتبات نسبت به ماه‌های گذشته افزایش یافته است. سفر عتبات به صورت هوایی و زمینه همچنان در قالب کاروان یک هفته‌ای در حال اجراست و هزینه این سفرها نسبت به ماه گذشته رشد داشته است.

Visits: 2