افزایش قیمت دلار و ثبات بهای انواع سکه ‌در معاملات امروز
افزایش قیمت دلار و ثبات بهای انواع سکه ‌در معاملات امروز
قیمت دلار آزاد امروز 12 آذر، در جریان معاملات بازار نسبت به روز ‌شنبه، افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۷۸ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۲۵۲ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۶۳۷ تومان خریداری و با نرخ ۴۲ هزار و ۸۱ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۷۸۸ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۴۵۷ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۲۴۰ تومان معامله شد؛ در جریان معاملات امروز نسبت به روز گذشته قیمت دلار غیررسمی با افزایش ۲۰۰ تومانی معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۹۴۹ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۹ میلیون و ۵۴۶ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۹۳۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان بوده است. در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، ۲۰۷۲ دلار است.

Views: 2