افزایش قیمت دلار و انواع سکه در معاملات امروز بازار
افزایش قیمت دلار و انواع سکه در معاملات امروز بازار
قیمت دلار در جریان معاملات امروز ۳۰ آذرماه، نسبت به روز معاملاتی گذشته با افزایش مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۵۱ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۴۶ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۱۵ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۵۱ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۵۹ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۹۵ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۶۴۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته کاهشی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش ۲۰۰ تومانی روبرو شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با افژایش ۱۰۵ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیزبا افزایش ۲۴۵ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با افزایش ۵۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۶۵ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش ۵ صدم درصدی، ۲۰۳۴ دلار است.

Visits: 3