افزایش قیمت انواع سکه و کاهش نرخ دلار در معاملات امروز
افزایش قیمت انواع سکه و کاهش نرخ دلار در معاملات امروز
امروز ۲۲ آبان، در جریان معاملات بازار ارز و طلا، قیمت دلار کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس با افزایش ۲۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۴۴۴ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۶۷۶ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۱۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۴۵۵ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۲۸۷ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۸۵ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۱ هزار و ۵۰ تومان معامله شد؛ نرخ دلار طی روزهای گذشته ثابت مانده بود و در جریان معاملات امروز با کاهش ۱۰۰ تومانی مواجه شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۹۸ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۰۹ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۴۵۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش ۲ صدم درصد، ۱۹۳۸ دلار قیمت‌گذاری شد.

Views: 2