افزایش قیمت انواع سکه و ثبات بهای دلار ‌در معاملات امروز
افزایش قیمت انواع سکه و ثبات بهای دلار ‌در معاملات امروز
قیمت دلار آزاد امروز 11 آذر، در جریان معاملات بازار نسبت به روز پنج‌شنبه ثابت بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۱ هزار و ۹۸۲ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۱۶۶ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۵۴۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۹۸۵ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۶۷۶ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۴۳۱ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۷۰ تومان معامله شد؛ در جریان معاملات امروز نسبت به هفته گذشته قیمت دلار بدون تغییر معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با رشد ۱۱۵ هزار تومانی به نرخ ۱۶ میلیون و ۱۲ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۲۹۷ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۹۳۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، ۲۰۷۲ دلار است.

Views: 2