افتتاح ۱۲ چمن مصنوعی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر
افتتاح ۱۲ چمن مصنوعی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر
معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح ۱۲ زمین بازی چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید کرمی با تبریک دهه عزت آفرین و پرفروغ فجر انقلاب اسلامی گفت: در چهارمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور مسئولان پنج چمن مصنوعی در مدارس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه وچرام به نمایندگی از دیگر پروژه ها افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: همزمان در شهرستانهای مارگون ،بهمئی ،گچساران و منطقه چاروسا نیز ۷ چمن مصنوعی دیگر مورد بهره برداری قرار گفت.

کرمی با بیان اینکه این پروژه ها به صورت مشارکتی انجام می گیرد گفت: ۳۶ میلیارد ریال اعتبار برای احداث این چمن های مصنوعی هزینه شده است.

معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان افزود: فضای مناسب ورزشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای انقلاب تاکنون تنها ۳۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع بوده که طی یک سال اخیر بیش از یک و نیم برابر رشد داشته است.

کرمی بیان کرد: در دولت سیزدهم با اضافه شدن ۸۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی مدارس ، مجموع فضای ورزشی مدارس این استان به ۱۱۱ هزار متر مربع رسیده است.

وی،یکی از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم برای توسعه ورزش دانش‌آموزی را اجرای طرح شهید سلیمانی دانست و گفت: در این خصوص در سال گذشته ۶۰ طرح سهمیه استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است که صد درصد اجرا شد و در سال جاری نیز ۶۱ پروژه در قالب ۴۳ چمن مصنوعی و کف پوش سالن های ورزشی اختصاص یافته است .

کرمی، از ستاری فرد معاونت تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش وپرورش برای این ایده خوب وجدید در طرح شهید سلیمانی در سراسر کشور، استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان برای پشتیبانی و حمایت همه جانبه از توسعه زیرساختهای ورزشی در مدارس تقدیر کرد.

Views: 2