اعلام مسیرهای پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در کهگیلویه و بویراحمد
اعلام مسیرهای پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در کهگیلویه و بویراحمد
روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مسیرهای برگزاری پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در همه شهرستان‌های استان در روز چهارشنبه ۱۵ شهریور را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید عیسی عباسی گفت: همایش پیاده‌روی جاماندگان اربعین در شهرستان کهگیلویه از جلوی سپاه پاسداران ناحیه مقاومت بسیج به طرف امامزاده آقامیر(ع) در ساعت ۱۶:۳۰ برگزار و  چهار موکب در مسیر به زائرین خدمات ارائه می‌دهد.

مسوول روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: پیاده‌روی جاماندگان اربعین در شهرستان گچساران ساعت ۷:۳۰ صبح از فلکه فرودگاه به طرف حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) پیش‌بینی شده و تعداد ۶ موکب هم در مسیر مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: این همایش پیاده‌روی در  شهرستان دنا در چند نقطه برگزار می‌شود، شهر سی‌سخت از امامزاده سید محمد(ع) به طرف امامزاده شاعسکر(ع) است. روستای تمنک به طرف مسجد امام حسین(ع). روستای درب کلات از دو راه سادات محمودی به طرف امامزاده محمود طیار(ع) و در شهر پاتاوه از پاتاوه به طرف امامزاده بی‌بی زهرا خاتون(س) است ساعت حرکت در این چهار نقطه از شهرستان دنا ۸:۳۰ صبح است و ۲۰ موکب هم آماده خدمات‌رسانی هستند.

عباسی با اشاره به اینکه پیاده‌روی جاماندگان اربعین در باشت از فلکه باوی آغاز می‌شود و مکان تجمع امامزاده سید محمد(ع) است، گفت: ساعت حرکت ۵:۳۰ دقیقه صبح است و تعداد ۴ موکب در مسیر پیش‌بینی شده است.

مسوول روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: پیاده‌روی جاماندگان اربعین در لنده از روستای مونه جلوی سپاه به طرف امامزاده عماد‌الدین(ع) است، ساعت حرکت ۶ صبح و ۷ موکب در مسیر پیش‌بینی شده است.

وی عنوان کرد: مکان دوم پیاده‌روی جاماندگان اربعین لنده از سپاه لنده به طرف مصلای نماز جمعه است، ساعت حرکت ۱۷:۳۰ و یک موکب پیش‌بینی شده است.

عباسی به زمان و مکان پیاده‌روی در شهرستان بهمئی اشاره و عنوان کرد: مراسم پیاده‌روی از فلکه مرکزی به طرف گلزار شهدای گمنام مسجد شهیدان چشان‌زاده در  ساعت حرکت ۱۷ پیش‌بینی شده و  سه موکب در مسیر خدمات ارائه می‌دهد.

وی بیان کرد: پیاده‌روی شهرستان چرام ساعت ۱۶ عصر  از میدان فرشته به طرف امامزاده بی‌بی رشیده خاتون(س) خواهد بود و ۱۰ موکب در مسیر پیش‌بینی شده است.

عباسی بیان کرد: همایش پیاده‌روی در شهرستان بویراحمد شهر یاسوج از میدان شهدای هفت تیر به طرف امامزاده مختار(ع) در  ساعت ۸:۳۰ صبح پیش‌بینی شده و تعداد ۱۲ موکب هم خدمات ارائه می‌دهند.

مسوول روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همایش پیاده‌روی شهرستان مارگون ساعت ۱۰ صبح از مصلای نماز جمعه به طرف تپه نورالشهدا است و تعداد سه موکب در مسیر پیش‌بینی شده است.

Views: 1