استاندار کهگیلویه و بویراحمد: کمبودی در تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: کمبودی در تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ مشکل و کمبودی برای تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان و شب عید وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،سید علی احمدزاده در بازدید از فروشگاه زنجیره ای رفاه در یاسوج اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته، هیچ دغدغه و کمبودی در بحث تأمین اقلام اساسی در استان نداریم.

وی تاکید کرد: موضوع تامین نیازهای اولیه مردم به کالاهای اساسی جزو وظایف مستمر مدیران حوزه اقتصادی استان است و مردم باید بتوانند به کالاهای مورد نیاز خود با قیمت‌های منطقی دست پیدا کنند.

احمدزاده عنوان کرد: تمهیدات لازم برای تامین اقلام اساسی بازار استان توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی، مدیرکل تعاون روستایی ومدیران حوزه اقتصادی انجام شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: در خصوص انبارها و سردخانه ‌های ذخیره سازی کالاهای اساسی و میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال، عید نوروز و ماه مبارک رمضان از سوی سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل تعاون روستایی اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: تامین کالاهای اساسی و ساماندهی و تنظیم بازار باتوجه ‌به برنامه دولت سیزدهم در خصوص توزیع کالاهای اساسی با اولویت برنج، شکر و روغن اقلام تنظیم بازار نظیر گوشت، مرغ، انواع حبوبات، لبنیات، خرما، میوه و تره ‌بار مورد توجه است.

احمدزاده، به مسئله سامانه مردمی نظارت بر بازار و بازدیدهای میدانی به طور پیوسته تاکید کرد و ادامه داد: ماه مبارک رمضان و شب عید را در پیش داریم و مردم نباید دغدغه خرید کالا و تامین مایحتاج خود را داشته باشند.

استاندار اضافه کرد: مباشرین و فروشگاه های زنجیره ای در تامین و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نقش خوبی دارند و در این خصوص توجه به توان مالی مردم هم مد نظر باشد.

Visits: 3