استاندار فارس: روز قدس، به مبارزات ملت فلسطین اصالت بخشید
استاندار فارس: روز قدس، به مبارزات ملت فلسطین اصالت بخشید
استاندار فارس گفت: روز قدس نقطه عطفی است که به سال ها مبارزه ملت فلسطین برای رهایی، اصالت بخشید.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،محمد هادی ایمانیه در پیام خود به مناسبت روز قدس افزود: روز قدس، ابتکار امام راحلِ عظیم الشان و هدیه‌ای گرانقدر به سنگ گهر انسانیت در وجود بشر معاصر است تا چراغ حق طلبی برافروزد و ندای مظلوم، در آماج هیاهوی صاحبان دلار و سلطه و فریب گم نشود.

این پیام می افزاید: روز قدس، نقطه عطفی که به سال‌ها مبارزه ملت فلسطین برای رهایی، اصالت بخشید، روز مقابله مستضعفین با زورگویی و زیاده خواهی مستکبرین است.

استاندار فارس، در پیام خود با اشاره به آیه أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلی نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ آورده است: تاریخ ۷۶ ساله وحشی گری رژیم غاصب صهیونیستی نشان داده که وجود کالاَنعام بَل هُم أَضَل این جماعت هرگز به صفحه انتهای خوی ددمنش خود نمی‌رسد و همواره اوراق تازه تری از به مسلخ کشاندن همه ارزش های انسانی، برای رو شدن دارد.

در این پیام آمده است: خباثت این رژیم به جنایات هر روزه در سرزمین فلسطین و کرانه باختری محدود نمی‌شود و مردم ایران عزیز و سایر کشورهای منطقه را نیز بارها سوگوار کرده و نشان داده برای تمامیت ارضی هیچ کشوری احترام قائل نیست. حمله ناجوانمردانه اخیر به سفارت ایران در دمشق و به شهادت رساندن سردار بزرگ اسلام محمدرضا زاهدی و همرزم بزرگوارش سردار محمد هادی حاج رحیمی و دیگر شهدای این حادثه نیز از همین دست اقدامات نفرت انگیز است.

این پیام حاکی است: در فضای جنایات هولناک شقی ترین موجودات زمین، حضور پرشکوه امت رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم، لبیک به فراخوان رسول وحی در انسان ماندن به روزگار جور است: مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادِی یا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم. حضوری که حزب و جناح و جبهه سیاسی و مذهب و دین نمی شناسد و تنها ملاک و معیار سنجش آن، انسانیت است.

در ادامه این پیام آمده است: فریاد مرگ بر اسرائیل آحاد مردم ما در این روز، دمیدن خون حیات در رگ های امت اسلامی و التیامی بر جسم ۱۸۰ روز روزه دار ساکنان غزه و نور امیدی در بمب ریزان آسمان و زمین بازی خونفشان کودکان فلسطینی است.

این پیام می افزاید: فریاد مرگ بر آمریکا و انگلیس که پایه گذاران حذف فلسطین از نقشه جغرافیای سیاسی جهان بودند، نشان خواهد داد که مرزهای فلسطین به وسعت قلب همه ملت‌های آزاده عالم فارغ از سیاست دولتهایشان حک شده و برافراشتن پرچم فلسطین، حماسه خروش خشم فرزندان آدم، در تقابل همه ترفندهای شیطانی ددمنشان زمان است.

استاندار فارس در پیام خود افزود: امید که خواست الهی و اراده امت اسلام در ایام مبارک قدر، تقدیر امسال قدس شریف را، آزاد و فارغ از حضور پلیددستان جنایتکار تاریخ بنویسد و صدای شادی ساکنان اصلی سرزمینِ زیتون، غبار غم سال‌ها تجاوز و تحقیر و تحکم غاصبان مِنَ النهر اِلَی البَحر را بزداید. إِن تَنصُرُواْ ٱللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدَامَکُم.

در این پیام آمده است: ما ملت بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام، دیگرباره نشان خواهیم داد که در سخن و اعتقاد و عمل، کالجَبَلِ الراسخ تا قیام حضرت موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف، ذره‌ای از آرمان‌های اخلاقی، انسانی و انقلابی مان کوتاه نخواهیم آمد و نَجعَلَهُم اَئِمَّهً وَ نَجعَلَهُمُ الوارِثین.

Visits: 1