از نامه‌های مردم کهگیلویه و بویراحمد به رئیس جمهور چه خبر؟
از نامه‌های مردم کهگیلویه و بویراحمد به رئیس جمهور چه خبر؟
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵۲ هزار نامه و ۳۷ هزار مورد درخواست ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور در دست بررسی و اقدام است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس سید علی احمدزاده در برنامه ملاقات عمومی با بیان اینکه به تمامی درخواست‌های مردم جواب داده می‌شود، گفت:۲۵۲ هزار نامه و ۳۷ هزار مورد درخواست ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور در دست بررسی و اقدام است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: اشتغال مهمترین درخواست مردم در ملاقات‌های عمومی است که پروژه‌های در دست اجرا با پیشرفت فیزیکی بالا و اثرگذاری برای خدمت رسانی به مردم در اولویت تکمیل شدن است.

وی بر توجه به پروژه های مسیر لنده – تراب، پل وحدت و جاده های روستایی این منطقه تاکید کرد و اظهار داشت: پروژه های مناطق محروم مورد توجه جدی است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران، توسعه طرح های تولیدی و اقتصادی، فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی راکد و نیمه قعال تاکید کرد و گفت: ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دور دوم سفر دولت برای استان مصوب شده که به محض اختصاص به استان مشکلات حوزه اقتصادی رفع خواهد شد. 

احمدزاده در خصوص رفع مشکل آب معدنی پیوار متقاضی تسهیلات برای توسعه و ایجاد خط تولید جدید تصریح کرد: حمایت از سرمایه گذاران، تولید کنندگان و کارآفرینان برنامه اولویت دار بخش اقتصادی استان است.

استاندار کهگیلویه بر توجه ویژه سیستم بانکی به پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری و حمایت دستگاه های اجرایی در این خصوص گفت: جامعه ایثارگر متقاضی تسهیلات، مورد توجه جدی باشند.

استاندار بر توجه به مسکن مردم به خصوص محرومین و ایثارگران و یا تامین زمین و واگذاری آن تاکید کرد و گفت: مشکل جانبازان در رابطه با درخواست زمین برای مسکن پیگیری شود.

احمدزاده به رعایت حریم ها برای احداث جایگاه های سوخت تاکید کرد و گفت در این خصوص از قبل تمام استانداردهای لازم رعایت شود تا سرمایه گذار در برابر عمل انجام شده با مشکل مواجه نشود.

استاندار به درخواست جانباز دوران دفاع مقدس در رابطه با توسعه طرح پرورش ماهی و ایجاد اشتغال و تولید بیشتر گفت: برای پایداری و توسعه همه طرح های اقتصادی و اشتغالزا حمایت می کنیم و این طرح نیز مورد حمایت جدی قرار می گیرد.

وی به آزاد سازی طرح گاوداری در تملک بانک تاکید کرد و گفت با خارج شدن این طرح از تملک بانک، پرداخت تسهیلات لازم برای فعالیت مجدد ضروری است.

Visits: 1