ارتقای سطح معیشت کارکنان از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی است
ارتقای سطح معیشت کارکنان از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی است
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به وضعیت معیشتی کارکنان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان قضایی از مهم‌ترین اولویت های دستگاه قضا است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،غلامعلی محمدی روز سه شنبه در بازدید از اداره ثبت اسناد گچساران و در جمع مسئولان شهرستان گچساران افزود: قوه قضائیه تمام تلاش خود را برای ارتقای معیشت کارکنان دستگاه قضائی انجام خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه مشاهدات، یافته ها و مشکلات خود را در جلسه شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور رییس دستگاه قضا بیان می کنیم، ابراز کرد: ساختمان ثبت اسناد و املاک شهرستان گچساران دارای قدمت بالایی نیست.

محمدی با بیان اینکه برای ساخت ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک در گچساران اعتباراتی وجود ندارد گفت: در صورتی که بخواهیم یک ساختمان جدید برای این اداره احداث کنیم در دراز مدت این عمل انجام خواهد شد در صورتی که بهسازی و تعمیر و تجهیز بهتر جواب خواهد داد.

وی ابراز کرد: اداره زندان شهرستان گچساران دارای قدمتی بیش از ۵۰ سال است که امروز تعمیر و بهسازی شده است.

ثبت اسناد و املاک کشور با کمبود نیرو مواجه است

محمدی به کمبود نیروی انسانی در سازمان ثبت اسناد اشاره کرد و گفت: این سازمان با کمبود نیروی انسانی مواجه است اما با روحیه جهادی و انقلابی تاکنون اقدامات مناسبی و بزرگی در حوزه ثبت کشور طی سال های اخیر انجام شده است.

در این نشست نیز موضوعات اختلاف مرزی شهرستان گچساران با استان های اطراف نیز مورد بحث و گفت گو قرار گرفت.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، همزمان با سفر رییس دستگاه قضا به استان کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان گچساران سفر کرد.

بازدید از زندان گچساران،بررسی مشکلات شرکت پتروشیمی،شرکت نفت وگاز گچساران،سدچمشیر و سدکوثر وهمچنین بررسی مشکلات ادارات وابسته به قوه قضائیه(ثبت اسناد،پزشکی قانونی و دادگستری) از جمله برنامه های غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها در گچساران است.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

Visits: 1