آغاز فعالیت پویش همراهان سفر ایمن در استان فارس
آغاز فعالیت پویش همراهان سفر ایمن در استان فارس
همزمان با سراسر کشور و در آستانه آغاز سفرهای نوروزی، پویش همراهان سفر ایمن (چشم به راهیم) با حضور جمعی از مدیران و مسئولان استان فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، یکشنبه در حاشیه این پویش در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پویش ملی چشم به راهیم انتقال دهنده پیام فرهنگی عمیقی به مسافران جاده‌ای نوروز خواهد بود گفت: قطعا خانواده‌های مسافرانی که بستگانشان در تعطیلات به جاده ها رهسپار می شوند چشم به راه بازگشت همراه با سلامت آنها هستند و لذا مسافران باید با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و اصول ایمنی اجازه ندهند که این چشم به راهی پایانی تلخ به دنبال داشته باشد.

محسن عمادی، ضمن تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز و تقارن آن با ماه میهمانی خدا افزود: سلامت و ایمنی هموطنان آرزوی همه خدمتگزاران آنها در مجموعه راهداری است و ضمن آرزوی سالی پربار برای همه مردم کشورمان، برای آن دسته از هموطنانی که در نوروز عزم سفر می کنند نیز آرزوی سفری ایمن همراه با پایانی خوشایند داریم.

او ادامه داد: توصیه و تاکید ما رعایت قوانین و مقررات رانندگی از سوی مسافران نوروزی و به ویژه رانندگان است تا شاهد کمترین میزان حوادث و خسارت ها باشیم.

وی اظهار کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس با تمام ظرفیت ماشین آلات و پرسنل خود برای ایجاد آسایش مسافران نوروزی بسیج شده ‌و پویش ملی چشم به راهیم نیز با ابتکار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برای سومین سال متوالی اجرا می‌شود.

Visits: 2