آغاز عملیات اجرایی احداث خانه فرهنگ ناصردیوان کازرونی
آغاز عملیات اجرایی احداث خانه فرهنگ ناصردیوان کازرونی
شهردار کازرون: در همین راستا مبلغ ٢ میلیارد تومان برای ساخت خانه فرهنگ مرحوم ناصر دیوان در نظر گرفته ایم که هم اکنون عملیات خاکبرداری آن انجام شده و دیوار چینی آن در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از کازرون نگاه،رضا نوذری شهردار کازرون گفت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم ناصر دیوان کازرونی و حماسه سازان جنوب و همچنین معرفی این شخصیت بزرگ که شجاعانه در مقابل قوای انگلیسی ایستاد و مبارزه کرد، تصمیم گرفتیم ضمن توسعه و بهسازی پارک مرحوم ناصردیوان، خانه فرهنگ ناصر دیوان را احداث کنیم.

شهردار کازرون ادامه داد: در همین راستا مبلغ ٢ میلیارد تومان برای ساخت خانه فرهنگ مرحوم ناصر دیوان در نظر گرفته ایم که هم اکنون عملیات خاکبرداری آن انجام شده و دیوار چینی آن در حال اجرا است.

وی ادامه داد: خانه فرهنگ در مجموع ۴۵۰ متر مربع مساحت دارد و در دو طبقه ساخته خواهد شد که شامل فضاهای فرهنگی، کلاس ،کارگاه و نمازخانه می باشد و با احداث آن ضمن افزایش سطح خدمات فرهنگی در این بخش از شهر باعث معرفی بیشتر مرحوم ناصردیوان کازرونی در سطح ملی خواهد شد.

مهندس نوذری افزود: پارک محله ای ناصر دیوان کازرونی لازم بود که به خیابان جنوب آن مشرف شود بنابراین تملک خانه هایی که کنار خیابان بودند را در دستور کار قرار دادیم که هم اکنون یکی از این خانه ها تملک شده و برای تملک دیگر املاک در حال رایزنی هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد با توسعه و بهسازی محوطه پارک مرحوم ناصر دیوان کازرونی و ساخت خانه فرهنگ این پارک به یکی از پارک های شلوغ و زیبای کازرون تبدیل خواهد شد.

Views: 6