آخرین وضعیت قاسم‌پور برای بازگشت به تشک
آخرین وضعیت قاسم‌پور برای بازگشت به تشک
کامران قاسم‌پور هرچند در اردوی جدید تیم ملی مرور فن انجام می‌دهد اما هنوز برای تمرین کشتی روی تشک نیامده و این احتمال وجود دارد که به اردوی بعدی موکول شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ،کامران قاسم‌پور دارنده دو مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ اسلو و ۲۰۲۲ بلگراد، در حالی که خود را برای کسب سومین طلای جهانی متوالی‌اش آماده می‌کرد دچار مصدومیت از ناحیه کشاله ران شد و شدت این آسیب‌دیدگی به حدی بود که حتی احتمال نرسیدن او به جهانی ۲۰۲۳ مطرح شد.

قاسم‌پور از همان وقت زیر نظر دکتر سهراب کیهانی پزشک معتمد فدراسیون، کار درمانش را آغاز کرد و هنوز هم برای تمرین کشتی روی تشک نیامده است. هرچند او در تمرینات ایستگاهی، مرور فن و شبیه‌سازی کشتی حضور داشته و البته به نظر می‌رسد از ابتدای اردوی بعدی او بتواند کار روی تشک را آغاز کند.

باتوجه به آمادگی بدنی و فنی کامران قاسم‌پور، حتی اگر او تنها یک ماه تمرین کشتی انجام دهد، با همان میزان آمادگی می‌تواند نماینده وزن ۹۲ کیلوگرم ایران در مسابقات جهانی بلگراد باشد.

اردوی جاری تیم ملی آزاد روز جمعه هفته جاری به اتمام خواهد رسید و اردوی بعدی از ۲۴ مرداد آغاز می‌شود.عیسی حاجی‌اف مربی روس تیم ملی آزاد هم که برای دیدار با خانواده‌اش به روسیه رفته، احتمالاً از اردوی بعدی تا پایان مسابقات جهانی بلگراد در کنار ملی‌پوشان خواهد بود.

Visits: 1

  • منبع خبر : ورزش سه