آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال و جاده‌‌های خراسان رضوی ‌
آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال و جاده‌‌های خراسان رضوی ‌
در حال حاضر ترافیک سنگین در همه محورهای تهران-شمال داریم و جاده کندوان هم یک‌طرفه است، همچنین به مناسب ایام شهادت امام رضا (ع) و پیاده‌روی زوار، تردد کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 امروز و روزهای‌ جمعه و شنبه پیشِ رو در محورهای اصلی استان ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و دستگاه‌‌های ترددشمار جاده‌ای مرکز مدیریت راه‌ها در سطح جاده‌های کشور، در حال حاضر ترافیک در برخی جاده‌ها روان است اما با افزایش ترافیک در برخی محورها، محدودیت ترافیکی در این جاده‌ها اعمال می‌شود.

* ترافیک سنگین در همه محورهای تهران-شمال

در حال حاضر تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر‌ جنوب به شمال‌ محدوده‌های سرودار و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه داریم.

دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال مسیر‌ جنوب به شمال‌ حدفاصل تونل شماره ۱۱ تا ۱۳ و محدوده تونل‌های شماره ۱۷ و ۱۸ و حدفاصل تونل البرز تا پل زنگوله نشان می‌دهد.

در حال حاضر ‌ترافیک سنگین در محور هراز مسیر ‌جنوب به شمال‌ حدفاصل امامزاده هاشم تا لاسم و محدوده‌های بایجان و سه راهی چلاو و ترافیک سنگین در مسیر ‌شمال به جنوب‌ محدوده‌های پلیس راه آمل‌، گزنک و لاسم داریم.

دوربین‌‌های نظارت تصویری ‌ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر ‌جنوب به شمال حدفاصل گیلاوند تا دماوند و محدوده‌های فیروزکوه و پل سفید نشان می‌دهد.

در حال حاضر ‌ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت محدوده ملاعلی و حدفاصل لوشان تا رودبار و محدوده سراوان و ترافیک سنگین در آزادراه رشت- قزوین محدوده‌ سراوان و رودبار داریم، ‌ضمناً در آزادراه قزوین-رشت‌ بارش باران ‌داریم.

* تردد روان در محور‌های چناران-مشهد، ‌باغچه – مشهد و تربت‌جام-مشهد

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل مهرویلا تا پل حصارک و محدوده‌های هشتگرد‌، زیاران و زیباشهر نشان می‌دهد.

در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های منتهی به شهر مشهد مقدس، درحال حاضر ‌تردد روان در محور چناران-مشهد، تردد روان در محور باغچه – مشهد و تردد روان در محور تربت جام – مشهد گزارش شده است.

* بارش باران در برخی نقاط ۳ استان

در حال حاضر بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل‌، گیلان و مازندران و وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان داریم.

* محدودیت تردد در کندوان و هراز

‌تردد موتور‌سیکلت ‌تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۷ شهریور در ‌محورهای کندوان، هراز ، فیروزکوه‌، محور تهران-سمنان-مشهد، محورهای قوچان-مشهد ، سبزوار-مشهد و تربت حیدریه-مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ امروز و فردا از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ همان روز از‌ میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران – شمال به‌سمت مرزن آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ روزهای شنبه‌، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو‌ از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روزهای پنجشنبه‌، جمعه و شنبه پیشِ رو به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون ‌کماکان ممنوع است، در محور هراز‌ تردد تریلر‌ها‌ کماکان ممنوع است.

تردد‌ کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه‌، شنبه و یکشنبه پیشِ رو در محور هراز ممنوع است.

در محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر تردد انواع تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و روزهای‌ جمعه و شنبه پیشِ رو ممنوع است.

‌در محور قدیم رشت-قزوین وبالعکس‌ تردد‌ کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت‌ ۸ تا ۲۴ امروز و روزهای پنجشنبه‌ و جمعه هفته جاری در محور مذکور ممنوع است.

* محدودیت‌های محورهای استان خراسان رضوی ‌به مناسبت ۲۸ صفر‌

تردد وسایل نقلیه باری شامل کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ امروز و روزهای‌ جمعه و شنبه پیشِ رو در محورهای اصلی استان خراسان رضوی ممنوع است.

تردد‌ وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد – ملک آباد به‌صورت شبانه‌روز امروز و روزهای‌ جمعه و شنبه هفته جاری ممنوع است.

در محور مشهد-ملک‌آباد از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ شهریور‌ ترافیک به سمت جنوب (ملک آباد) به‌صورت یک طرفه خواهد بود ، ضمن اینکه برای تخلیه ترافیک خروجی مشهد از این محور به‌عنوان مسیر جانبی و کمکی آزاد شوشتری (در صورت انسداد مقطعی) استفاده خواهد شد. 

Visits: 3