آخرین خبر از قیمت و اوضاع بازار کپسول گاز مایع در کهگیلویه و بویراحمد
آخرین خبر از قیمت و اوضاع بازار کپسول گاز مایع در کهگیلویه و بویراحمد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه وبویراحمد گفت:در حال حاضر هر کپسول گاز یارانه‌ای به قیمت ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه می‌شود، و فروش کپسول گاز با بیش از نرخ مصوب تخلف است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه طرح توزیع گاز مایع با حضور مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی، معاون اداره صمت ،مدیران تاسیسات سیلندر پرکنی استان ،مدیر و جمعی از کارکنان همکاران در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان با اشاره به اینکه در حال حاضر هر کپسول گاز یارانه‌ای به قیمت ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه می‌شود، گفت: فروش کپسول گاز با بیش از نرخ مصوب تخلف است و در صورت مشاهده برخورد قانونی و اقدامات مورد نیاز توسط سازمان‌های متولی صورت خواهد پذیرفت و هیچ گونه کمبود سوختی در سطح استان وجود ندارد .

سالار خشایی با اشاره به اینکه با فرارسیدن فصل سرد میزان مصرف گاز مایع در کشور توسط مشترکان خانگی یا مشاغل خردی که گازرسانی به آن‌ها انجام می‌شود رشد و افزایش داشته، گفت: دولت برای اینکه گاز مایع به دست مصرف کنندگان واقعی برسد سامانه سدف را راه اندازی کرده به همین دلیل واجدان شرایط برای دریافت سهمیه خود حتما باید در این سامانه ثبت نام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: متقاضیانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در سامانه سدف (سامانه درخواست فرآوروه‌های نفتی) نشده‌اند به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

خشایی در پایان با بیان این که به خانوار‌هایی که به گاز شهری دسترسی دارند گاز مایع تعلق نمی‌گیرد، گفت: خوشبختانه نیاز استان در این خصوص احصاء شده و هیچ کمبودی برای تامین گاز مورد نیاز واجدین شرایط وجود ندارد.

Views: 3