آتش‌سوزی در انبار ضایعات پتروشیمی بندر‌ امام به طور کامل مهار شد.

مسئول hse پتروشیمی بندر‌امام گفت: آتش‌سوزی در انبار ضایعات پتروشیمی بندر‌امام توسط نیرو‌های آتش‌نشانی و امداد به طور کامل مهار شد.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹:۱۸
آتش سوزی در انبار ضایعات پتروشیمی بندر امام

انبار ضایعات پتروشیمی بندر امام در آتش سوخت.
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴:۳۸
پیکر ۷۸ شهید دوران دفاع مقدس از مرز بین‌المللی شلمچه وارد خاک کشومان شد.

پیکر مطهر ۷۸ شهید دوران دفاع مقدس امروز از مرز بین‌المللی شلمچه وارد میهن اسلامی شد.
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷:۳۹
نحوه ی شهادت اولین شهید بهبهان؛ شهید حبیب الله جوانمردی

مادر حبیب الله بنده‌یِ خدا دیگر آرام و قراری براش نماند. در حالی که چشم های همه پر از اشک بود سریع رفتیم بیمارستان. آنجا توی محوطه و پشت اتاق عمل ایستادیم تا خبری بشود. ساعتی بعد یکی از پزشکان که آدم درست و با خدایی بود و ماجرای حبیب الله را می دانست، با همان لباس پزشکی اش آمد جلو. سریع دویدیم و رفتیم سمتش. گفتیم: چی شد؟! سرش را انداخت پایین و گفت: حبیب الله را شهید کردند...
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰:۰۰
کتک خوردن رامین راستاد  بازیگر  سینما و تلوزیون ایران در ورزشگاه شهر اهواز

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون که برای تئاتری در اهواز که از ١٠ تا ٢٠ اردیبهشت اجرا می شود، به این شهر سفر کرده روز گذشته برای دیدن بازی پرسپولیس و استقلال اهواز به استادیوم رفت و البته اسیر اتفاقات نیز شد.
یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱:۴۵
منصوره امیریان در هفتمین پاتوق مطالبه گری:  از عرصه کنار نمی روم تا ثابت کنم زنان کازرون هم در صحنه هستند

از عرصه کنار نمی روم تا ثابت کنم زنان کازرون هم در صحنه هستند/ من از طلایه داران و حامیان زنان در کازرون هستم/ چرا نباید شهرستان کازرون یک سالن تئاتر و موسیقی داشته باشد/ در این دوره از انتخابات شهرستان کازرون سالمترین فضای انتخاباتی و تبلیغاتی را در پیش رو داریم/به برجام خوشبین هستم اما به آمریکا نمی توانیم اعتماد کنیم/ پارک بانوان باید داشته باشیم / از دولت اصلاحات نمی توانم ایرادی بگیرم/از جلسه پاتوق مطالبه گری راضی هستم
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۵:۵۶
لحظه لحظه با انتخابات در کازرون/ کدام نامزدهای انتخابات مجلس در کازرون احراز صلاحیت شدند ؟ + جزئیات

تمامی شایعات منتشر شده این روزها در باره افرادی که به هر دلیل صلاحیت شان احراز نشده است در حد همان شایعه است و هیچ کدام از این افراد احراز یا تائید صلاحیت نشده اند .
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۱:۲۱
اعلام نظر هیات نظارت بر انتخابات در شهرستان کازرون/ ۱۰ نفر تایید صلاحیت / ۱۰ نفر عدم احراز صلاحیت / ۷ نفر رد صلاحیت / ۱ نفر انصراف + اسامی

بر اساس اين گزارش ۱۰ نفر از نامزدهاي حوزه‌ي انتخاباتي كازرون تأييد صلاحيت، ۱۰ نفر عدم احراز صلاحيت، ۷ نفر رد صلاحيت شده‌اند. همچنين يكي از نامزدها نيز از رقابت انصراف داده است.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸:۵۹
با اعلام نظر هیات نظارت استان فارس/از حوزه انتخابیه کازرون ۱۰  نفر تایید صلاحیت شدند/ اسامی تایید صلاحیت شدگان

یه گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از کازرون خبر، در نهایت هیات نظارت استان نظر خود را اعلام کرد و اکنون نامزدهای انتخابات یک هفته فرصت دارند تا اعتراض خود را به رای صادره اعلام کنند.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶:۵۸
در آستانه اعلام نظر هیات نظارت استان فارس/  مصاحبه داغ با رمضان پناهنده  نامزد مجلس شورای اسلامی در شهرستان کازرون/ اگر رد صلاحیت شوید چه می کنید؟!

هر قانون اساسی که در هرجای عالم تصویب می شود خودش باید از خودش نگهبانی کند لذا در قانون اساسی ما هم شورای نگهبان پیش بینی شده که از «قانون اساسی» دفاع بکند و نظارت «استصوابی» همین وظیفه را در انتخابات دنبال می‌کند، بالاخره باید کسی باشد که مسیر قانون اساسی را به نحو شایسته ای پی گیری کند و به نظرم «بهترین» نظرات هم نظارت «استصوابی» است.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۲:۳۳
در آستانه اعلام نظر هیات نظارت استان فارس/ مصاحبه داغ با سید محمدتقی طبیب‌لقمانی نامزدمجلس شورای اسلامی در شهرستان کازرون / اگر رد صلاحیت شوید چه می کنید؟!

سید محمدتقی طبیب لقمانی متولد سال ۱۳۵۸ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی گرایش زراعت از دانشگاه آزاد ارسنجان می باشد که در سال ۱۳۸۸ فارغ التحصیل شده است.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۸:۵۷
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کازرون خبرداد ؛  دستگیری عامل تهديد انتشار تصاوير خصوصی در شبکه اجتماعی کازرون

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از دستگيری عامل تهديد انتشار تصاوير خصوصی يك دانشجو در شبکه اجتماعی در آن شهرستان، خبر داد.
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱:۳۷
فرماندار شیراز: همه داوطلبان مشهور انتخابات مجلس دهم در هیات های اجرایی تایید صلاحیت شدند

فرماندار شیراز گفت: از ۲۸۵ داوطلب ثبت نامی برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شیراز ۲۵۶ نفر شامل همه داوطلبان مشهور در بررسی های هیات های اجرایی و استعلام های دریافتی از وزارت کشور تایید صلاحیت شدند.
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱:۱۶
تایید صلاحیت ۵۷۹ داوطلب نمایندگی مجلس در ۱۲ حوزه انتخابیه فارس

رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: تاکنون از مجموع ۶۴۵ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در ۱۲ حوزه از مجموع ۱۵ حوزه انتخابیه این استان، صلاحیت ۵۷۹ نفر از سوی هیات های اجرایی استان احراز شده است.
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰:۰۰
چهره های سیاسی شهرستان کازرون  رسما فتنه را محکوم کردند +عکس

همایش فتنه محکوم است در روز نه دی مصادف با یکمین سالگرد افتتاحیه پایگاه جامع خبری تحلیلی کازرون نگاه با حضور چهره های سیاسی برگزار شد .
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲:۴۵