پربیننده ترین اخبار
فرماندار شیراز: همه داوطلبان مشهور انتخابات مجلس دهم در هیات های اجرایی تایید صلاحیت شدند

فرماندار شیراز گفت: از ۲۸۵ داوطلب ثبت نامی برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شیراز ۲۵۶ نفر شامل همه داوطلبان مشهور در بررسی های هیات های اجرایی و استعلام های دریافتی از وزارت کشور تایید صلاحیت شدند.
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱:۱۶
تایید صلاحیت ۵۷۹ داوطلب نمایندگی مجلس در ۱۲ حوزه انتخابیه فارس

رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: تاکنون از مجموع ۶۴۵ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در ۱۲ حوزه از مجموع ۱۵ حوزه انتخابیه این استان، صلاحیت ۵۷۹ نفر از سوی هیات های اجرایی استان احراز شده است.
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰:۰۰
چهره های سیاسی شهرستان کازرون  رسما فتنه را محکوم کردند +عکس

همایش فتنه محکوم است در روز نه دی مصادف با یکمین سالگرد افتتاحیه پایگاه جامع خبری تحلیلی کازرون نگاه با حضور چهره های سیاسی برگزار شد .
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲:۴۵
مصیب امیری: پرونده اطلاعات مربوط به دوره ساسانیان در سه شهرستان فیروزآباد،کازرون و سروستان مستند نگاری شده است

پرونده ثبت جهانی محور ساسانی فیروزآباد فارس به دفتر ثبت جهانی یادمان های تاریخی سازمان میراث فرهنگی کشور ارسال شده و قرار است تا یک هفته دیگر به سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد(unesco) ارسال شود.امیری اظهارداشت: در این پرونده اطلاعات مربوط به دوره ساسانیان در سه شهرستان فیروزآباد با بهره مندی از آثار قلعه دختر و آتشکده و نقوش برجسته، کازرون با آثار شهر باستانی بیشاپور در منطقه تنگ چوگان و سروستان با آثار کاخ ساسانی مستند نگاری شده است.
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۳:۵۰
امام جمعه کازرون: بدون شک خون به ناحق ریخته شهید نمر، زوال رژیم آل سعود را نزدیک تر می کند.

امام جمعه کازرون، با محکوم کردن عمل غیر انسانی رژیم آل سعود در به شهادت رساندن شهید شیخ نمر، اظهار کرد: این شهید بزگوار اولین عالمی نیست که برای مظلومیت اسلام، خونش بناحق ریخته می شود و آخرین هم نخواهد بود .
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۸:۵۱
متنی که دهقان ناصرآبادی درباره محکومیت فتنه و گرامیداشت ۹ دی نوشت چه بود؟ +عکس
در همایش فتنه محکوم است

غلامرضا دهقان ناصرآبادی در سال ۱۳۴۸ هجری شمسی در روستای ناصرآباد از توابع مرکزی شهرستان کازرون ودر خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود.از آثار ونوشته های ایشان می توان به کتاب کازرون و نمایندگان منتخب اشاره کرد.
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵:۴۳
آشنایی با بخش مرکزی شهرستان کازرون

جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳:۲۰
آشنایی با روستای سیف آباد شهرستان کازرون+عکس

روستاي سيف آباد يکي از روستاهاي توابع بخش مرکزي شهرستان کازرون در استان فارس میباشد و با جمعيتي در حدود سه هزار نفر که در ۱۰کيلومتري شرق کازرون در مسير جاده کازرون – فراشبند واقع گرديده است.
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸:۳۳
هلال احمر فارس از کمک های خیرین بهره مند می شود

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: هلال احمر فارس از کمک های خیرین این استان برای ایجاد مراکز توانبخشی و دیالیز برخوردار می شود.
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۴:۴۸
مدیریت منطقه حفاظت شده میان کتل به کازرون واگذار شد

معاون اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: با توجه به این که منطقه حفاظت شده میان کتل کازرون بخشی از مناطق حفاظت شده ارژن و پریشان این شهرستان است از این رو مدیریت منطقه میان کتل از حوزه شیراز منفک و به اداره محیط زیست شهرستان کازرون واگذار شد.
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۳:۲۴
اهدای کلیه،نجات بخش چند بیماردر فارس شد

انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی فارس اعلام کرد:کلیه های شادروان گلزاده رئیسی و نازنین زهرا نقابی،جان بیماران منتظر در لیست پیوند را نجات داد.
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۲:۱۱
لحظه لحظه با انتخابات مجلس دهم در کازرون/  راه اندازی سایت های خبری موقت توسط کاندیدای احتمالی ناشناس

از هفته گذشته تا کنون چندین سایت خبری با رویکرد به ظاهر خبری و عمومی ویژه شهرستان کازرون راه اندازی شده است .
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۲:۵۱
تاکتیک محمد صادقی برای ثبت نام در انتخابات چیست ؟/ بازگشت محمد صادقی از شایعه و احتمال تا واقعیت

البته این نکته را همه ی رقبای محمد صادقی در نظر دارند که وی می تواند تا ۱۵ روز قبل از اخذ رای ، حتی اگر فعالیت های تبلیغی اش را در شهر شیراز انجام داده باشد با تغییر حوزه انتخابیه اش به کازرون و ایجاد موج تبلیغاتی ، زمینه همراهی بخش عظیمی از طرفداران سابقش را فراهم آورد .
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹:۴۱
در اخرین روز ثبت نام در حوزه انتخابیه کازرون چه کسانی نامزد انتخابات مجلس شدند؟

شراره آزادیان ، حسین خواه یوسفی ، منصوره امیریان ، مظفر کریمی ، حسن فراست ،مهدی رسته ، هفت نفری بودند که به عنوان آخرین گروه از متقاضیان کادیداتوری در حوزه انتخابیه کازرون ثبت نام کردند .
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳:۴۶
غلامرضا دهقان ناصرآبادی برای کاندیداتوری دهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کرد+عکس

غلامرضا دهقان ناصرآبادی با حضور در وزارت کشور بطور رسمی کاندیداتوری خود را برای نمایندگی مردم شریف کازرون در مجلس دهم اعلام نمود.
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹:۰۹