پربیننده ترین اخبار
زندگینامه رائول لوزانو، سرمربی جدید تیم ملی والیبال

 رائول لوزانو؛ مربی ۵۹ ساله آرژانتینی در جهان والیبال نام بزرگی است و نیازی به معرفی ندارد. او مربیگری را از همان دوران جوانی (۱۹۷۴) که پاسور دوم تیم های باشگاهی آرژانتین بود، آغاز کرد و حالا نزدیک به ۴۱ سال است که مربیگری می کند.
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸:۰۰
زندگینامه محمد موسوی عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

سید محمد موسوی عراقی (زاده ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ – دزفول) بازیکن والیبال اهل ایران است.سید محمد موسوی در تیم‌های پیکان و پتروشیمی بندر امام و گیتی پسند سابقه بازی دارد. او در باشگاه والیبال کاله مازندران توپ می‌زند. موسوی در مسابقات آسیایی بهترین مدافع رو تور لقب گرفت.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰:۰۰
مسجد مکه  شهر حیدرآباد در کشور هند+عکس

شهر حیدرآباد، مرکز ایالت آندراپرادش ، یکی از ۵ شهر بزرگ هند می باشد که سرکنسولی جمهوری اسلامی ایران ، در سال ۱۳۵۰، در این شهر برای رسیدگی به امور اتباع ایرانی مقیم که عمدتاً یزدی می باشند، تأسیس گردید. این شهر به جهات مختلف سیاسی ، فرهنگی ، تاریخی ، علمی و اقتصادی ، از شهرهای مهم هند و یکی از قطب های اقتصادی سیاسی در جنوب این کشور می باشد.
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۰:۰۰
مسجد احمد قدیروف در شهر گروزنی کشور چچن+عکس

این شهر در کنار رود سونژا قرار دارد و جمعیت آن در سال ۲۰۰۲ برابر با ۲۱۰٬۷۲۰ بود. جمعیت این شهر از یک دههٔ پیش به این‌سو تقریباً نصف شده‌است.واژهٔ گروزنی روسی است و معنی آن مخوف یا ترسناک است .
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۰:۰۰
زندگینامه  احسان حاجی لی دوجی عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

احسان حاجی لی دوجی ششم شهریور ماه ۱۳۷۰ در گنبد کاووس چشم به جهان گشود. وی والیبال حرفه ای را با حضور در سنگ آهن بافق در رده جوانان آغاز نمود و پس از آن به تیم جوانان آلومینیوم المهدی المهدی بندرعباس پیوست. احسان که استعداد و انگیزه خوبی داشت در سال ۱۳۹۰ توانست به عضویت تیم والیبال لیگ برتری هاوش گنید درآید و بازی حرفه ای در رده بزرگسالان را تجربه کند.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه عبدالرضا علیزاده عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

عبدالرضا علیزاده متولد سی ام بهمن ۱۳۶۵ است و در اورمیه، شهر عاشقان والیبال دیده به جهان گشود. وی والیبالش را از همان دوران کودکی و در زمین های خاکی اورمیه آغاز نمود و با حمایت های پدرش کم کم وارد عرصه حرفه ای والیبال شد. او در ۱۷ سالگی به تهران رفت و با تیم جوانان پیکان قهرمان لیگ برتر جوانان ایران شد تا نظر ابراهیم وطن پرست را برای حضور در تیم بزرگسالان پگاه اورمیه جلب کند.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه فرهاد ظریف والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

وقتي براي اولين بار فرهاد ظريف در مسابقه هاي ليگ برتر واليبال كشورمان با تيم صنام كه آن زمان به رهبري مصطفي كارخانه هدايت مي شد، به ميدان آمد يكباره تعجب همگان را برانگيخت و اين فكر را در اذهان ایجاد كرد كه اين بازيكن ۱۶۹ سانتي متري در كجاي واليبال كشورمان قرار خواهد گرفت و اين موضوع بيشتر به يک شوخي مي ماند؛
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه  فرهاد قائمی  والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

فرهاد قائمی در سال دوم راهنمایی والیبال را از زمین خاکی و با چند تن از دوستانش شروع کرد. بعد از مدتی با همان دوستان تیم تشکیل دادند و برای مسابقه به جاهای مختلف می رفتند. تا این که فرهاد برای تست دادن در تیم صنام رفت و پذیرفته شد و به عضویت تیم جوانان این باشگاه درآمد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه گل محمد سخاوی والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

گل محمد سخاوی در سال ۱۳۶۸ در گنبد چشم به جهان گشود. وی دوران تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان خود را در گنبد گذراند و در رشته تحصیلی انسانی دیپلم خود را اخذ نمود. سخاوی والیبال را از تیم استان خود آغاز کرد و سپس در باشگاه پیکان تهران تست داد و توسط این باشگاه قبول و وارد تیم نوجوان پیکان شد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه حمزه زرینی  والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

حمزه زرینی در خانواده ای اصیل کرد و اهل اسلام شهر اما در تهران چشم به جهان گشود. وی فرزند چهارم خانواده است و دو خواهر و دو برادر دارد. پدرش کشتی گیر بوده است و حمزه نیز مدتی این رشته را دنبال کرد ولی به دلیل بلند قد بودن، این رشته را ادامه نداد. وی به توصیه ی برادرش به سمت والیبال آمد،
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه محمد امین حسن زاده  والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

محمد امین حسن زاده، در ۱۱ خرداد ۱۳۶۴ در مراوه تپه ی کلاله استان گلستان، پای به هستی نهاد. وی والیبال را از بازی های روستایی خاکی شروع کرد و به دلیل اینکه، برادرش یکی از بهترین والیبالیست های استان بود با تشویق ایشان به والیبال علاقه مند شد و اولین بازی خود را در ۱۷ سالگی(۱۳۸۲) در تیم صبا باطری با مربی گری آقای کرده آغاز نمود و تجربه های زیادی در تیم های صنام وآفبای تهران، استقلال گنبد، پره سر گیلان، گاز سرخس،باریج اسانس کسب کرد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه حمید چوگان والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

حمید چوگان متولد هشتم مرداد ماه شصت و یک در گنبد است. وی والیبال را در چهارده سالگی با توپ پلاستیکی در کوچه های محله خود آغاز نمود و رفته رفته علاقه ی وی به والیبال افزایش یافت و توانست در تست تیم آموزشگاهی قبول شده و به عضویت آن تیم درآید.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰
زندگینامه مسعود عزیزی والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

مسعود عزیزی قدرتی زن حال حاضر نماینده والیبال گنبد در لیگ برتر والیبال، این رشته مهیج پر طرفدار را از سنین کودکی و نوجوانی به طور غیر حرفه ای دنبال می کرده است که در ۱۵ سالگی از باشگاه شهید رجایی و در نزد علیرضا خوش رویی کار حرفه ای خود را شروع کرد؛ سپس در تیم نوجوانان بانک تجارت و جوانان هما بازی کرده و با درخشش در رده های نوجوانان و جوانان در سال ۸۰ به تیم بزرگسالان پاس پیوست.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰