پربیننده ترین اخبار
زندگینامه حمیدرضا سوسن آبادی  عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

حمیدرضا سوسن آبادی بیست و پنج بهمن ۱۳۶۶ در شمیران به دنیا آمد. وی در ده سالگی با تشویق برادرش والیبال را در محله خود زیر نظر آقایان نادر انصاری و حمید راهجردیان آغاز کرد و با توجه به استعداد خوب خود در این رشته، خیلی سریع پیشرفت کرد و در شانزده سالگی توانست به تیم بازیافت تهران بپیوندد..
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰:۰۰
زندگینامه  احسان حاجی لی دوجی عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

احسان حاجی لی دوجی ششم شهریور ماه ۱۳۷۰ در گنبد کاووس چشم به جهان گشود. وی والیبال حرفه ای را با حضور در سنگ آهن بافق در رده جوانان آغاز نمود و پس از آن به تیم جوانان آلومینیوم المهدی المهدی بندرعباس پیوست. احسان که استعداد و انگیزه خوبی داشت در سال ۱۳۹۰ توانست به عضویت تیم والیبال لیگ برتری هاوش گنید درآید و بازی حرفه ای در رده بزرگسالان را تجربه کند.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰:۰۰
زندگینامه  سعید معروف عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

سعید معروف، متولد مهر ماه ۱۳۶۴ در محله خیابان عطایی اورمیه است. پدرش ارزیاب بانک و مادرش خانه دار است. دایی های او آقایان سید عباسی از والیبالیست های خوب و قدیمی اورمیه هستند. وی به رشته های زیادی سرک کشیده و در برخی از آنها مقام هم آور ده است. نفر سوم دوی صحرا نوردی آذربایجان، قهرمانی بسکتبال و سومی در هندبال مدارس حاصل فعالیت وی در سایر رشته ها است.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۰۰
زندگینامه شهرام محمودی عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

شهرام محمودی والیبال را از سن ۹ سالگی و مسابقات بین مدارس شروع کرد ؛ تیم های نوجوانان وجوانان پیکان اولین حضور حرفه ای وی در والیبال بوده و اولین دستمزدش را در همان تیم با مبلغ ۲۵ هزار تومان در ۱۵ سالگی اش دریافت کرده است.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۰۰
زندگینامه  کمال قریشی والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

کمال قریشی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۱ در منطقه آق قلا دیده به جهان گشود. وی از ۱۷ سالگی والیبال حرفه ای خود را با پیوستن به جواهری گنبد آغاز کرد. قریشی سابقه ی حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در تهران، مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال در ترکیه و همچنین المپیک نوجوانان سنگاپور را در کارنامه دارد که در مجموع، سه بازی ملی در چارچوب این مسابقات انجام داده است.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۰۰
زندگینامه فرهاد ظریف والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

وقتي براي اولين بار فرهاد ظريف در مسابقه هاي ليگ برتر واليبال كشورمان با تيم صنام كه آن زمان به رهبري مصطفي كارخانه هدايت مي شد، به ميدان آمد يكباره تعجب همگان را برانگيخت و اين فكر را در اذهان ایجاد كرد كه اين بازيكن ۱۶۹ سانتي متري در كجاي واليبال كشورمان قرار خواهد گرفت و اين موضوع بيشتر به يک شوخي مي ماند؛
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۰۰
زندگینامه  فرهاد قائمی  والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

فرهاد قائمی در سال دوم راهنمایی والیبال را از زمین خاکی و با چند تن از دوستانش شروع کرد. بعد از مدتی با همان دوستان تیم تشکیل دادند و برای مسابقه به جاهای مختلف می رفتند. تا این که فرهاد برای تست دادن در تیم صنام رفت و پذیرفته شد و به عضویت تیم جوانان این باشگاه درآمد.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۰۰
زندگینامه گل محمد سخاوی والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

گل محمد سخاوی در سال ۱۳۶۸ در گنبد چشم به جهان گشود. وی دوران تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان خود را در گنبد گذراند و در رشته تحصیلی انسانی دیپلم خود را اخذ نمود. سخاوی والیبال را از تیم استان خود آغاز کرد و سپس در باشگاه پیکان تهران تست داد و توسط این باشگاه قبول و وارد تیم نوجوان پیکان شد.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۰۰
زندگینامه مسعود عزیزی والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

مسعود عزیزی قدرتی زن حال حاضر نماینده والیبال گنبد در لیگ برتر والیبال، این رشته مهیج پر طرفدار را از سنین کودکی و نوجوانی به طور غیر حرفه ای دنبال می کرده است که در ۱۵ سالگی از باشگاه شهید رجایی و در نزد علیرضا خوش رویی کار حرفه ای خود را شروع کرد؛ سپس در تیم نوجوانان بانک تجارت و جوانان هما بازی کرده و با درخشش در رده های نوجوانان و جوانان در سال ۸۰ به تیم بزرگسالان پاس پیوست.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰:۰۰
زندگینامه محمدرضا سلیمانی   والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

محمدرضا سلیمانی در شهریور ماه ۶۲ در تهران متولد شد. وی در ۱۳ سالگی در کانون والیبال ۱۷ شهریور منطقه ۱۴ تهران زیر نظر آقایان خوشرویی و بابایی والیبال را آغاز نمود. پس از سه سال توانست به تیم والیبال برق تهران در رده نوجوانان و جوانان بپیوندد. سپس در سال ۷۹ به عضویت تیم هما تهران درآمد.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰:۰۰
زندگینامه حمزه زرینی  والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

حمزه زرینی در خانواده ای اصیل کرد و اهل اسلام شهر اما در تهران چشم به جهان گشود. وی فرزند چهارم خانواده است و دو خواهر و دو برادر دارد. پدرش کشتی گیر بوده است و حمزه نیز مدتی این رشته را دنبال کرد ولی به دلیل بلند قد بودن، این رشته را ادامه نداد. وی به توصیه ی برادرش به سمت والیبال آمد،
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵:۰۰
زندگینامه محمد امین حسن زاده  والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

محمد امین حسن زاده، در ۱۱ خرداد ۱۳۶۴ در مراوه تپه ی کلاله استان گلستان، پای به هستی نهاد. وی والیبال را از بازی های روستایی خاکی شروع کرد و به دلیل اینکه، برادرش یکی از بهترین والیبالیست های استان بود با تشویق ایشان به والیبال علاقه مند شد و اولین بازی خود را در ۱۷ سالگی(۱۳۸۲) در تیم صبا باطری با مربی گری آقای کرده آغاز نمود و تجربه های زیادی در تیم های صنام وآفبای تهران، استقلال گنبد، پره سر گیلان، گاز سرخس،باریج اسانس کسب کرد.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵:۰۰
زندگینامه حمید چوگان والیبالیست ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

حمید چوگان متولد هشتم مرداد ماه شصت و یک در گنبد است. وی والیبال را در چهارده سالگی با توپ پلاستیکی در کوچه های محله خود آغاز نمود و رفته رفته علاقه ی وی به والیبال افزایش یافت و توانست در تست تیم آموزشگاهی قبول شده و به عضویت آن تیم درآید.
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵:۰۰
زندگینامه والیبالیست های محبوب ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

زندگینامه والیبالیست های محبوب ایرانی عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰:۰۰
بانوی «ایرانی-آمریکایی» از تجربه تماشای بازی والیبال در ورزشگاه آزادی می گوید

یکی از حادثه های مهم بازی والیبال ایران و آمریکا در ورزشگاه ازادی حضور چند خانم دو ملیتی بود. مرجان گل پیرا یکی از آن چند بانو است که بازی ایران برابر آمریکا را دیدند.
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰:۰۰