شخصاً لیست انتخاباتی ندارم

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بنده شخصاً لیست انتخاباتی ندارم، گفت: عده‌ای از داخل و خارج خبرگان مشورت کردند و از من و آقای روحانی خواستند سرلیستی این لیست را بپذیریم.
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹:۲۷
هدف علی مطهری از نمایش ساپورت در مجلس ، توجه به تمایز

۳۷ سال از انقلاب اسلامی می گذرد و در این سالها اختلاف نظرهایی میان موافقین و مخالفین اجباری شدن "حجاب اسلامی" پدید آمد که حتی برخی از علما ، وجوب "حجاب اسلامی " را در غیر از امور دینی لازم نمی دانستند.
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴:۲۴
شرکت نفت هنوز مطالبات خارجی‌اش را وصول نکرده اما از زنجانی در انفرادی پولش را می‌خواهد

وکیل بابک زنجانی گفت: شرکت هنوز نتوانسته مطالبات خود را از خارجی‌ها وصول کند اما از فردی که در انفرادی زندانی است توقع بازگرداندن بدهی‌هاش را دارد.
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴:۱۲
طرح آمریکا برای حملات سایبری به ایران در صورت شکست مذاکرات هسته ای

این طرح به منظور اجتناب از جنگ با ایران، کند کردن پیشرفت برنامه هسته ای، مقابله با احتمال حمله اسراییل و نیز داشتن یک راهکار جایگزین در صورت شکست مذاکرات دیپلماتیک تدوین شده بود.
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹:۳۹
ایران به آمریکایی ها و انگلیسی ها ویزا نمیدهد!

سید عباس عراقچی: در مرکز نمایندگی وزارت امور خارجه در استان‌ها به‌ویژه در فرودگاه‌ها، ویزای ۳۰ روزه برای ۱۸۰ کشور جهان صادر می‌شود.
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱:۰۳
بابک زنجانی را روحانی و هاشمی رفسنجانی میلیاردر کردند

روزنامه کیهان در شماه امروز خود به سخنان اخیر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور درباره بابک زنجانی و پرونده فساد نفتی و دکل گمشده واکنش نشان داد و نوشت: اکنون همه با آقای جهانگیری موافقند که «کسانی باید شرمنده باشند که بابک زنجانی را درست کردند.»
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹:۵۶
سفیر ایران درفرانسه:همکاری ایران وعربستان برای تضمین صلح وثبات درمنطقه ضروری است

سفیر ایران درفرانسه گفت : ایران وعربستان سعودی دوکشور مهم ودو بازیگر اساسی درجهان اسلام ومنطقه هستند، پس همکاری آنها برای تضمین صلح وثبات در این منطقه کاملا ضروری است.
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲:۵۷
ظریف بر تداوم همکاری های پارلمانی بین ایران و اتحادیه اروپا تاکید کرد

وزیر امور خارجه کشورمان سه شنبه شب در بروکسل با «مارتین شولتز» رئیس پارلمان اروپا دیدار و بر تداوم همکاری های پارلمانی بین ایران و اتحادیه اروپا تاکید کرد.
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸:۱۴
ترامپ: ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگانی بزرگ هستند

یکی از نامزدهای کسب کاندیداتوری حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بامداد سه‌شنبه گفت که ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگانی بزرگ هستند.
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰:۵۶
آخرین خبر از محاکمه عوامل حمله به سفارت عربستان

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به پیگیری ماجرای حمله به سفارت عربستان گفت: عوامل حمله به سفارت عربستان در شرف محاکمه هستند.
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۲:۲۳
وعده‌های سربازی و یک انتظار از نامزدهای انتخابات

تبلیغات برای انتخابات مجلس شورای اسلامی کم و بیش آغاز شده و در این بین ممکن است برخی نامزدها برای رای آوری وعده‌هایی بدهند که امکان اجرایی شدن آن وجود ندارد. وعده‌های مربوط به قوانین سربازی از جمله آنهاست که جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، بر ضرورت پرهیز از آن تاکید کرد.
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸:۵۴
نگاهم‌ به آمریکا نیست به جمهوری‌اسلامی است/ در دولت قبل هم می‌شد توافق کرد

محمد جواد ظریف آینده سیاست خارجی ایران پس از برجام را تبیین می کند.
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶:۲۵
رئیس کمیسیون حقوقی مجمع تشخیص درگذشت

زنده یاد شاملو در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز نقش مؤثری داشت و به عنوان یک چهره مسلط به مباحث حقوقی، در بهبود و نظام مندی بهتر فضای حقوقی حاکم بر مباحث و جزئیات حقوقی مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام آثار مثبتی داشت. شاملو علاوه بر این از حسن خلق و رفتار نیکو برخوردار بود و به همین دلیل، چهره‌ای شناخته شده و از سوی همکاران مورد تحسین بود.
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷:۳۴
اموال آیت‌الله جنتی از پراید دست دوم تا ..

آیت‌الله احمد جنتی در نطق انتخاباتی خود درباره برخی اموالش از جمله خانه و خودروی خود توضیح داده است.
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰:۴۹
کنایه عجیب سردار نقدی به روحانی یا...؟

سردار نقدی :چرا دانشگاه ها از کارخانجات کشور غافلند؟ تنها برای تایید صلاحیت های افراد رد صلاحیت شده باید دلسوزی کرد و رفت و از رهبری درخواست حکم حکومتی کرد؟!
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹:۰۶