پربیننده ترین اخبار
معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه‌طلبان سه‌ جهت‌گیری اصلی دولت آینده/به میان مردم بروید و از انتقاد مخالفان آشفته نشوید
رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری تأکید کردند:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، بر معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه‌طلبان به عنوان سه جهت‌گیری اصلی دولت آینده تأکید کردند.
پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵:۰۰
بازتاب مراسم تنفیذ ریاست جمهوری در رسانه های جهان/رسانه های زیادی پخش زنده داشتند

مراسم تنفیذ حکم دومین دوره ریاست جمهوری حسن روحانی صبح امروز در حالی برگزار شد که رسانه های داخلی و خارجی با توجه به اهمیت آن به صورت زنده اقدام به پخش و بازتاب نکات مهم آن کردند.
پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰:۰۰
کویت ادعای رویترز علیه ایران را تکذیب کرد

وزارت خارجه کویت ادعای خبرگزاری انگلیسی رویترز مبنی بر ارسال سلاح برای حوثی ها در یمن از طریق آب های این کشور توسط ایران را تکذیب کرد.
پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰:۰۰
سربازی و سازندگی

بازنگری در قوانین خدمت نظام وظیفه عمومی در شرایط کنونی یک ضرورت است. این بازنگری باید به سمت استفاده از ظرفیت های بی شمار مشمولان خدمت سربازی در زمینه هایی مانند توسعه، سازندگی و رفاه جامعه حرکت کند.
پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵:۰۰
آغاز دولت دوازدهم طلیعه فصلی جدید در توسعه کشور

نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن مراسم تحلیف رئیس جمهوری، آغاز فعالیت دولت دوازدهم را طلیعه فصلی جدید در توسعه کشور توصیف کردند.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰:۰۰
تحلیف متفاوت آیین استقبال جهان از ایران- فریدون مجلسی*

روز شنبه ایران مراسم تحلیفی متفاوت را تجربه می‌کند. مراسمی که در آن چهره‌ها و شخصیت‌های مهم بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان در ساختمان مجلس شورای اسلامی ایران گردهم می‌آیند تا شاهد سوگند رئیس جمهوری منتخب مردم ایران نزد نمایندگان آنها و آغاز رسمی فعالیت دولت دوازدهم جمهوری اسلامی ایران باشند.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵:۰۰
اشتغالزایی مولد؛ هدف نخست در سیاست اقتصادی دولت دوازدهم- محمد نهاوندیان*

اشتغال‌آفرینی در تمامی برنامه‌های بلندمدت نظام و دولت شامل قانون اساسی، افق چشم‌انداز ۲۰ ساله، راهبردهای میان مدت مثل برنامه‌های پنج ساله و همچنین برنامه‌های سالانه جایگاه محوری دارد و نقش دولت، تعاونی و بخش خصوصی بخوبی در آنها تشریح شده است.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵:۰۰
نعمت‌زاده در حاشیه جلسه هیات دولت:ان‌شاءالله در کابینه دوازدهم نخواهم بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سوالی درباره حضورش در کابینه دوازدهم گفت: ان‌شاءالله در کابینه آینده نخواهم بود، اما خدمتگزاری وظیفه ماست.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰:۰۰
نهاوندیان در حاشیه نشست هیأت دولت:۵۰ درصد کابینه دوازدهم تغییر خواهد کرد

رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور گفت: ۵۰ درصد اعضای کابینه دوازدهم تغییر خواهد کرد.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰:۰۰
در دولت دوازدهم وزیر ارتباطات نیستم/ صحبت‌هایی درباره ریاست دفتر رئیس‌جمهور با من شده است

وزیر ارتباطات با بیان اینکه دیگر در دولت دوازدهم وزیر ارتباطات نخواهم بود، گفت: صحبت‌هایی درباره ریاست دفتر رئیس‌جمهور با من شده، اما اجازه دهید آقای روحانی در این باره تصمیم بگیرند.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۰۰
چهره‌هایی شاد در پس زمینه‌ای غم انگیز

مقابل پیکر بی جان مسجد نوری موصل ایستاده‌ام؛ مسجدی که چند روز پیش از ورود ما به موصل توسط داعش منفجر شد و حالا جز گنبد سبز زخم خورده و مناره‌ای فرو ریخته چیزی از آن باقی نمانده است.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۵:۰۰
جزییات مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوازدهم

مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری اسلامی ایران، صبح پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶ در حسینیه‌ی امام خمینی قدس‌سره برگزار خواهد شد.
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۹:۴۲
اکانت اینستاگرام دکتر محمود احمدی‌نژاد دقایقی قبل هک شد

صفحه اینستاگرام محمود احمدی‌نژاد هک شده. هکرها خود را از هواداران داعش معرفی کردند‌.
دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۱:۵۲
گفت‌وگوی سران قوا درباره تحریم‌های اخیر آمریکا و راه‌های مقابله به مثل با آن/ آمریکایی‌ها بیشترین خسارت را از اقدامات‌شان خواهند دید/ همه از نیروهای مسلح حمایت می‌کنند
روحانی در پایان نشست مشترک سران ۳ قوه خبر داد

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه سران ۳ قوه در جلسه مشترک درباره تحریم‌های اخیر آمریکا و اقداماتی که باید در برابر این تحریم برای مقابله به مثل انجام شود گفت‌وگو کردند، گفت: آمریکایی‌ها بیشترین خسارت را از اقدامات‌شان خواهند دید.
یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۰۰
تحکیم سیطره ارتش سوریه بر ارتفاعات مشرف بر «السخنه» در شرق حمص

نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی‎ در ریف شرقی استان حمص موفق شدند بر تسلط خود بر ارتفاعات شهر «السخنه» واقع در شمال شرق تدمر را تحکیم کنند.
یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰:۳۶