خبر ویژه
خوراکی های موثر برای کاهش سطح قند خون
معاون مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مصرف برخی از انواع میوه و سبزی از جمله زیتون، هویچ به خصوص خام، سیر، پیاز، شنبلیله و گزنه می توانند در کاستن بیماری دیابت یا قندخون موثر بوده و سبب کاهش آن شود.
تغییر رنگ چشم در بیست ثانیه
به تازگی پزشکان توانسته‌اند فقط در ۲۰ ثانیه توسط لیزر، رنگ چشم را از قهوه‌ای به آبی تغییر دهند.
چگونه از سرطان نميريم/سرطان سومين عامل مرگ و مير در ايران
بيجا نيست اگر بگوييم سونامي سرطاني چون ماري سمي، مي‌خزد و در كشور جولان مي‌دهد. آن‌قدر زياد شده كه ديگر نمي‌توان حدس زد آيا بغل دستي‌تان كه امروز در مقابل‌تان مي‌خندد، فردا هم همين‌طور سالم خواهد بود يا نه. دوستي كه تا همين ديروز با هم خوش و بش مي‌كرديد، به چنان سرطاني مبتلا شده كه تنها تا يك ماه ديگر در كنارتان خواهد بود.
خوردن یک سیب در روز با چاقی مبارزه می‌کند
براساس یک تحقیق مشخص شد خوردن یک سیب در روز می‌تواند با چاقی مبارزه کند.
حاشیه های زیبا از تولد یه نوزاد نارس+عکس
دختر پنج روزه ما. او از اینکه زنده مانده بسیار خوشحال است." انتشار این عکس موجب گریه شوق بسیاری از مادرانی شد که فرزندان آنها نیز پیشتر بصورت نوزادانی نارس بدنیا آمده بودند. همچنین یکی از کاربران در کامنتی نوشت :" این عکس زیباترین عکسی است که من از یک نوزاد نارس دیده ام."
مژه های تان را با چند ترکیب خانگی موثر، ضخیم و پرپشت کنید!!
داشتن مژه هایی ضخیم و پرپشت آرزوی هر خانمی است. داشتن مژه هایی مشکی و ضخیم با روشهای مصنوعی را کنار بگذارید و با ۶ ترکیب خانگی مژه های تان را ضخیم و پرپشت کنید.
از سرکه و جوش شیرین به عنوان شامپو استفاده کنید
شامپوی مصرفی حاوی انواع مواد شیمیایی بعضا خطرناک هستند که واقعا می‌تواند به سلامت موهای شما آسیب برسانند. شاید ندانید، اما جایگزین طبیعی برای شامپو وجود دارد.
ریه هایتان را با سیر تمیز کنید
ترکیب سیر و آویشن برای پاکسازی ریه ها بسیار مفید است
با موهای زیرپوستی چکار کنیم؟
همه مردم ممکن است از موهای زیرپوستی خسته شوند و این موها واقعا آزارشان بدهد، اما این دلیل موجهی برای دستکاری کردن موهای زیرپوستی نیست
دانستنی هایی شگفت انگیز در مورد مصرف داروها
هنکامی که یک دارو برچسب"همراه با غذا" دارد این مهم است که دستور عمل آن را دنبال کنید. آنها می توانند از یک سری فعل و انفعالات منفی مانند حالت تهوع و دیگر مسایل معده جلوگیری کند. بعضی از داروها هنگامی که به همراه غذا مصرف می شوند بهتر عمل می کنند و جذب بهتر پیدا می کنند.