خبر ویژه
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
آخرین اخبار
گزارش تصویری از محسن حججی شهید بی‌سر مدافع حرم در سوریه
مرگ روزی به سراغ همه خواهد آمد، تو اما خود به سراغش رفتی. اعداد عمرت آنقدر به درازا نکشیده که بگویم زندگی سیرابت کرده بود و دیگر چیزی برای جلوه‌گری نداشت؛ هنوز خیلی جوان بودی! کودکت تازه می‌خواست برایت دلبربایی کند، تازه می‌خواست پا به پایت راه رفتن بیاموزد. چه شد...، چه دیدی که اینچنین دست از جان شستی
بقعه متبرکه سید شمس الدین(ع) شهر باشت به روایت تصویر
بقعه متبرکه امام زاده سیدشمس‌الدین(ع) در کنار جاده اصلی شهر باشت به شیراز حدود ۶ کیلومتری شهر باشت واقع واقع شده است.مردم شهر باشت به گویش لری تکلم می‌کنند و زبان رسمی و اداری این منطقه فارسی است و دارای مذهب شیعه اثنی عشری هستتند.
احسان علیخانی، محمد سلوکی و مهدی یراحی سوار یک موتورسیکلت/صحبتهای جنجالی عابدزاده در مورد جواد هاشمی , واکنش جواد هاشمی , علت حضور نداشتن جواد نکونام در مسابقه ستارگان لالیگا, دعوای و متلک مهران مدیری به هاشمی
جواد هاشمی این روزها حاشیه های بسیاری را در زندگی هنری اش دنبال می کند . از بیانه ای که بر علیه جواد نکونام نوشته شد تا جنگ لفظی با عابدزاده, همه و همه دست به دست هم دادند که در برنامه دورهمی مهران مدیری مورد انتقاد قرار بگیرد.
مصرف بیش از حد گوجه و خیار منجر به آلزایمر می‌شود
یافته‌های جدید محققان نشان می‌دهد افرادی که بیش از حد گوجه و خیار مصرف می‌کنند، در ابتلا به آلزایمر مستعدتر از دیگران هستند.
عکس خانه ی ثروتمندترین مرد کویت
ناصر الخرافی، شخصی که دارایی‌اش در بانک‌های کویت بیش از ۱۲میلیارد دلار بود و ۳۳ نفتکش در سراسر جهان داشت.