خبر ویژه
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
آخرین اخبار
فرشتگان شب‌های قدر به خانه‌ای در بهشت فرود آمدند
در شب قدر، آسایشگاه خیریه کهریزک مانند خانه‌ای در بهشت، فرشتگانی را در خود جای داد که با فرشتگان آسمانی پیوندی نزدیک دارند.
تیراندازی در راهروی ورودی مجلس
فردی مسلح صبح امروز در پوشش مراجعه‌کننده در راهروی ورودی مجلس با تیراندازی به سمت نیروهای حفاظت مجلس یکی از آنان را شهید و ۸ نفر دیگر شامل محافظ و مراجعه کننده را زخمی کرد.
روز درخشش ملت؛
اینجا ایران است؛ همه می آیند
اینجا ایران است،‌ روز جمعه روز خلق حماسه ای دیگر ،‌ پس همه در پای صندوق های رای حاضر شویم چون رای تک تک ما برای تعیین سرنوشت کشور مهم است.
رئیس مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی
سالانه ۱۰ میلیون نفر بر اثر مصرف سیگار می‌میرند
رئیس مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی گفت: در حال حاضر در سطح جهان یک میلیارد مصرف کننده سیگار داریم که ۸۰ درصد آنها در کشورهای جهان سوم هستند، همچنین سالانه ۶ میلیون نفر در سطح جهان به دلیل مصرف سیگار فوت می‌کنند.
یک فوتی و چهار مصدوم در زلزله سفیدسنگ خراسان رضوی
معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از فوت یک تن و مصدوم شدن چهار نفر تاکنون در زلزله روستای سفید سنگ شهرستان فریمان در استان خراسان رضوی خبر داد.
وزیر بهداشت عنوان کرد
افسردگی بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در دنیا / افتتاح ۱۰۰۰ تخت بیماری‌های اعصاب و روان در کشور
دکتر هاشمی در یادداشتی به مناسبت روز جهانی بهداشت در صفحه شخصی خود نوشت: «در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در دنیا از افسردگی رنج می‌برند و این آمار طی ده سال اخیر تقریبا ۲۰ درصد افزایش یافته است، اما حمایت نامطلوب به همراه ترس از انگ روانی، باعث شده این افراد از دسترسی به درمان مناسب محروم بمانند.»
سفیر بنیاد دستهای مهربانی
آناهیتا نعمتی:صدای گچسارانی‌ها را به همه جا می‌رسانیم
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: صدای محرومان گچساران باید به مسؤولان کشور برسد.
بازتاب گسترده درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رسانه های خارجی
خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از پیشگامان انقلاب اسلامی، بازتابی گسترده در رسانه های خارجی داشت و بلافاصله به خبر اول در رسانه های مجازِی، نوشتاری، دیداری و شنیداری تبدیل شد.
پیام تسلیت فرمانداران استان آذربایجان غربی به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام
در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، جمعی از فرمانداران آذربایجان غربی روز دوشنبه در پیام های جداگانه درگذشت ایشان را تسلیت گفتند.
یکسال فروش کوکائین به جای چای کیسه ای/چای سیاه و خواص درمانی بی نظیر آن/خواص چای برای درمان و حفظ سلامت بدن
چای سیاه که پراستفاده ترین چای در دنیای غرب است، در واقع همان چای سبز است که برگهایش را بیشتر خشک میکنند، و این کار باعث میشود طعم و رنگ آن تغییر کند اما آیا می دانید همین خواص چای سیاهی که هر روز دم می کنید و نوش جان می کنید دارای فوایدی بسیار زیادی است؟ محتویات چای، برگ چای، دارای کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم، پیگمان های فلاونیک، بازهای پوریک، تئوفیلین، ویتامین، کلروفیل، تانن و کافئین است.