خبر ویژه
آخرین اخبار
غار ده شیخ؛ غاری اسرار آمیز با عمر ۱۳۵ میلیون سال
روزنامه امید مردم در گفت و گویی با یک عضو سازمان زمین شناسی کشور به بررسی ویژگی های غار ده شیخ، یکی از جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد پرداخته است.
اختصاص ۵ میلیارد ریال به توسعه زیرساخت‌های عمرانی حرم بی‌بی حکیمه (س)
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: پنج میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های عمرانی بارگاه بی‌بی حکیمه (س) از امامزادگان این شهرستان اختصاص یافته است.
سرعت وزش باد در گچساران به ۸۰ کیلومتر بر ساعت رسید
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت شهر دوگنبدان در جنوب این استان را درنوردید.
توسعه و ساماندهی پایانه مسافربری درون‌شهری دوگنبدان
شهردار دوگنبدان گفت: بنا به درخواست ساکنان شهرک‌های مسکونی جدید شرق دوگنبدان و به‌منظور خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان، اتوبوسرانی و تاکسیرانی اقدام به ساماندهی و افزایش خطوط کرده است.
تاجگردون:تجربه مهمترین ویژگی اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم است
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم دارای تجربه و صلاحیت کافی برای انجام مدیریت در سطح کلان ملی هستند.
افتتاح ۳۱ طرح پرورش ماهی در کهگیلویه و بویراحمد در چهار سال گذشته
مدیر شیلات سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۱ طرح پرورش ماهی با ۲۰۰ فرصت شغلی از سال ۱۳۹۲ تاکنون در این استان بهره‌برداری شده است.
پرداخت سالانه ۴۸۰ میلیارد ریال برای درمان ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالانه ۴۸۰ میلیارد ریال بابت هزینه‌های درمانی و دارویی جامعه ایثار استان پرداخت می‌شود.
آخرین اخبار لحظه به لحظه از سیلاب مردادماه استان خراسان رضوی
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: تیم های آتش نشانی برای کمک به حادثه دیدگان سیلاب به روستاهای اطراف مشهد اعزام شدند.
جانشین فرمانده سپاه عاشورا:
ایران برای تأمین امنیت خود از کسی اجازه نمی‌گیرد/ تهدیدات رژیم اشغالگر قدس را خنثی می‌کنیم
جانشین فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: پیام‌ عملیات موشکی سپاه علیه داعش به تحریم‌کنندگان ایران این بود که جمهوری اسلامی برای تأمین امنیت خود از کسی اجازه نمی‌گیرد.
فرماندار گچساران:
حمله موشکی سپاه ویرانگر و قاطعانه بود/گوش به فرمان ولی‌فقیه بودن مهم‌ترین عامل اقتدار ایران اسلامی
فرماندار گچساران گفت: حمله موشکی سپاه ویرانگر و قاطعانه بود.