خبر ویژه
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
آخرین اخبار
همزمان با کودتا در ترکیه/لیره سقوط کرد
در پی کودتا در ترکیه ارزش برابری لیره با دلار آمریکا سقوط کرد.
با ابلاغ ضوابط اجرایی بودجه ۹۵
ساز و کار نظارت بر پرداخت‌های قانونی در دولت تعیین شد/ تعیین چارچوب و محدودیت برای پرداخت پاداش و کمک‌های رفاهی
هیئت وزیران در جهت برقراری انضباط مالی بیشتر بویژه در زمینه تسهیلات رفاهی، پرداخت حقوق و سایر پرداخت‌های قانونی، پاداش و کمک‌های رفاهی در شرکت‌های دولتی اعم از بانک‌ها و بیمه‌ها و شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی مقررات جدیدی را وضع و ابلاغ کرد.
دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری خبر داد
بیانیه سه تشکل کارگری درباره شلاق خوردن کارگران معدن آق دره/ ماجرای قرارداد ۲۹ روزه کارگران بناب
دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری با اعلام این خبر که تشکل‌های کارگری نسبت به اتفاق اخیر پیرامون شلاق خوردن کارگران معدن آق دره بیانیه صادر کردند، گفت: عذرخواهی وزیر کار هم درد و زخم‌ کارگران شلاق خورده را التیام نمی‌بخشد.
براساس اعلام مرکز آمار ایران
تورم فروردین به ۱۰.۸ درصد کاهش یافت/تورم نقطه‌ای ۷.۷ درصد
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم فروردین ۹۵ با ۰.۵ درصد کاهش نسبت به تورم اسفندماه سال ۹۴ به ۱۰.۸ درصد رسید.
بالاخره دیه زن و مرد برابر شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس:برابری دیه زن و مرد که پیشتر در لایحه بیمه شخص ثالث مطرح شده بود به تایید شورای نگهبان رسید.
گزارش جنجالی تحقیق و تفحص بنیاد شهید علنی می‌شود؟
گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران که درباره فسادهای صورت گرفته در این نهاد در دوران دولت قبل انجام شده بود، جنجال‌های زیادی در ماه‌های اخیر به‌پا کرد و بخصوص قرائت نشدن آن در مجلس حرف و حدیث‌هایی را به‌وجود آورده بود، گویا قرار است بالاخره خوانده شود.
راهی جدید برای دور زدن بحران آب
بحران آب در کشور واژه‌ای است که هر روزه به چشم شهروندان می‌خورد که گاهی ممکن است با بی‌تفاوتی از آن گذر کنند و گاهی نیز ممکن است ذهنشان را به خود مشغول کند، البته دولت و مسئولان نیز در این میان بیکار ننشسته‌اند و با وضع قوانینی سعی در کنترل و مدیریت مصرف آب دارند.
یارانه چه کسانی قطع می شود؟
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۵ از مصوبه این کمیسیون برای حذف یارانه نقدی ۱۰ گروه در سال‌ آینده خبر داد که عمدتا دریافتی آنها در سال از ۳۵ میلیون تومان به بالا است.
شرکت های برتر تایوان برای سرمایه گذاری در ایران آماده اند
معاون مدیر بخش توسعه بازار شورای گسترش تجارت خارجی تایوان گفت: شرکت های برتر این کشور آماده سرمایه گذاری در ایران در چارچوب سرمایه گذاری مشترک هستند.
پایه حقوق سال آینده، ۸۱۲ هزار تومان
شورای عالی کار حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار را با ۱۴ درصد افزایش نسبت به سال جاری معادل ۸۱۲۱۶۴ تومان تعیین و تصویب کرد.