تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۶ ۲۲:۵۵ |
کد خبر: ۳۹۸۷۳۳

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

حرکت رو به جلوی انقلاب با وجود تحریم‌ها متوقف نشده است

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب گفت: حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی در طول چهل سال انقلاب و با وجود تحریم‌ها متوقف نشده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ جهانگیر انصاری عصر امروز در مراسم رونمایی از هشت آثار کتاب دوران دفاع مقدس، گفت: هشت سال دفاع مقدس استمرار حادثه عظیم عاشورا بود.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر بعد از ۴۰ سال امنیت بر کشور ما حاکم است همه به برکت خلق حماسه شهدا و جامعه ایثارگری است، ما با صلابت و اقتدار در آستانه برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب هستیم.

وی بیان کرد: در ۴۰ سالگی انقلاب علی‌رغم اینکه در حوزه‌های مختلف تحریم هستیم اما همچنان در عرصه‌های مختلف رو به حرکت هستیم شاید در عرصه‌ای سرعت کم شده باشد اما متوقف نشده است.

این مسوول بیان کرد: در جنگ هشت ساله ۴۰ کشور از رژیم بعث حمایت کردند اما با دست خالی در مقابل ماشین جنگی مجهز دشمن ایستادیم و پیروز شدیم.

وی با اشاره به پیروزی‌های جبهه مقاومت گفت: داعش را استکبار جهانی به وجود آورد و ۸۰ کشور از آن هم پیروی کردند اما باز هم این محور مقاومت بود که به پیروزی رسید.

انصاری عنوان کرد: در هر جایی که ندای مظلوم بلند شود جبهه مقاومت از آن فریاد حمایت می‌کند، آل‌سعود به کشور مظلوم یمن حمله کرده و از زمین، هوا و دریا به این کشور تعرض می‌کند اما رزمندگان یمنی با دست خالی با آل‌سعود مبارزه می‌کنند.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دفاع هشت ساله مقدس پر بود از دلاوری‌های رزمندگان، لذا توصیه می‌کنیم خاطراتی که در سینه رزمندگان است برای نویسندگان گفته شود تا با انتشار کتب دفاع مقدس، مردم و جوانان ما بدانند  با داشتن رزمندگانی خستگی‌ناپذیر و شهادت طلب یک وجب از خاک کشور را به دست دشمن ‌ندادیم.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱ ارسال
398733