تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۰۰:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۸۶۹۳

تدوین دستورالعمل‌های قرآنی سازمان اوقاف برای سال ۹۷

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از تدوین دستورالعمل‌های قرآنی این سازمان در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی در حاشیه آیین گشایش دوره آموزشی رؤسا و کارشناسان ادارات قرآنی منطقه غرب کشور بااشاره به برگزاری این دوره آموزشی، گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه با هدف افزایش سطح توانمندی کارشناسان قرآنی خودش در سطح ۳۱ استان، کارگاه‌ها و نشست‌هایی به صورت منطقه‌ای برگزار می‌کند و این دومین نشستی است که در ۳ ماهه چهارم سال با محوریت استان کرمانشاه در حال برگزاری است.

وی افزود: نشست قبلی ما در استان آذربایجان شرقی بود و در نشست استان کرمانشاه، رؤسا و کارشناسان ادارات قرآنی استان‌های هم جوار کرمانشاه حضور دارند.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تصریح کرد: مواردی که در این کارگاه تشریح می‌شود، دستورالعمل‌ها و فعالیت‌های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه است. همچنین با حضور اساتید و کارشناسان قرآنی منشور شورای توسعه قرآنی در این نشست‌ها تشریح می‌شود.

وی گفت: همچنین به صورت عملی، کارشناسانی که در این جلسه حضور دارند، راجع به مباحث و محورهایی که در جلسه مطرح می‌شود، نظرها، پیشنهادها و دغدغه‌های خودشان را مطرح می‌کنند و ارائه می‌دهند تا مسئولینی که از ستاد سازمان در اینجا حضور دارند، با جمع‌بندی و تجمیع این مطالب مواردی که نیاز است در دستورالعمل‌های سال ۹۷ اعمال شود را، اعمال کنند.

وی افزود: این نشست تا دوشنبه ادامه دارد و بالغ بر ۵۰ نفر از کارشناسان قرآنی ۶ استان هم جوار استان کرمانشاه در آن حضور دارند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۱۳ ارسال
398693