تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ ۲۳:۲۳ |
کد خبر: ۳۹۸۶۸۹

تکرار درخشش دور رفت برابر صدرنشین؛

پاسخ محکم کاوه رضایی به نیمکت‌نشینی با گل

شارلروا در حضور تعویضی و گلزنی ستاره ایرانی خود برابر کلوب بروژ صدرنشین به تساوی پُر گل رسید.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه، تیم شارلروا که یک بار در هفته هشتم ژوپیر لیگ و یک مرتبه در جام حذفی برابر کلوب بروژ شکست خورده بود، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در حالی که کاوه رضایی را بعد از ۲۲ هفته روی نیمکت داشت، در بیست و پنجمین مسابقه فصل در استادیوم جان بریدل به مصاف این تیم صدرنشین رفت.


یاران رضایی که رتبه دوم جدول ژوپیر لیگ را در اختیار داشته و به دنبال پیروزی و انتقام دو باخت قبلی از کلوب بروژ بودند، نیمه اول را با پیروزی ۲ بر یک پشت سر گذاشتند اما تا دقیقه ۷۴ حریف آنها به بازی برگشت و دو گل به ثمر رساند تا دوباره شب سختی در انتظار شارلروا مقابل تیم صدرنشین باشد.


کاوه رضایی که از هفته سوم تا بیست و چهارم به‌عنوان بازیکن اصلی در ترکیب شارلروا بود و امشب نیمکت‌نشینی را تجربه می‌کرد، در دقیقه ۵۴ به جای دیوید پولت وارد زمین شد و در دقیقه ۷۹ با فرار سریعی که انجام داد و یک مدافع کلوب بروژ را جای گذاشت، با شوت روی پای چپ تماشایی گلزنی کرد تا این مسابقه برای تیمش با تساوی ۳ بر ۳ خاتمه پیدا کند.


کاوه رضایی با گلی که امشب و همانند دیدار دور رفت برابر کلوب بروژ به ثمر رساند، در این فصل ۱۱ گله شد و به رده دوم جدول برترین گلزنان ژوپیر لیگ بلژیک صعود کرد.


یاران رضایی با این تساوی ۴۷ امتیازی شدند و رتبه دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک را حفظ کردند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۴ ارسال
398689