تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۵ ۰۰:۰۷ |
کد خبر: ۳۹۸۶۸۶

افتخاری دیگر برای هنرمند عکاس کهگیلویه و بویراحمد

اسحاق آقایی برگزیده جشنواره ملی عکس‌نگاران شد

افتخاری دیگر برای هنرمند عکاس کهگیلویه و بویراحمد، اسحاق آقایی برگزیده جشنواره ملی عکس‌نگاران شد.

شباویز/به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی عکس نگاران پنجشنبه شب با تجلیل از هشت برگزیده عکاسی در تالار اشراق مجتمع فرهنگی هنری زاهدان برگزار شد.

این جشنواره ملی با هدف جلب همه نگاهها به ظرفیت‌های فراوان سیستان و بلوچستان به شیوه جشنواره اردویی برای نخستین بار در استان سیستان وبلوچستان برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در این آیین نداشتن تشکل در زمینه عکس را از جمله مشکلات گذشته این استان ذکر کرد و گفت: پارسال با راه‌اندازی کانون عکاسان استان اقدامات ارزنده‌ای در این حوزه انجام شد به طوری که برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس نگاران از آن جمله است.
حسین مسگرانی معرفی چهره واقعی سیستان و بلوچستان و تغییر نگاه‌های منفی به استان را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره ملی ذکر کرد.

تعداد ۸۵ عکاس ملی و استانی با حضور در نخستین جشنواره ملی عکس نگاران، از حدود ۲ هفته قبل کار به تصویر کشیدن ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و زیبایی‌های فرهنگی و گردشگری این نقطه از ایران اسلامی را آغاز کردند. 

نفرات برگزیده جشنواره ملی عکس نگاران در ۲ بخش چشم انداز شهری و طبیعت معرفی شدند.

محمد همتی، بردیا سعادت و سروش جوادیان به ترتیب در بخش چشم انداز طبیعت به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند و سعید عرب‌زاده نیز مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت و در بخش چشم انداز شهری نیز مجید شقایی فلاح، اسحاق آقایی و زبیر موحد به عنوان اول تا سوم و حامد غلامی نیز شایسته تقدیر انتخاب شدند.

گفتنی است، اسحاق آقایی عکاس برجسته کهگیلویه و بویراحمدی است که تاکنون در جشنواره‌های داخلی و خارجی توانسته موفقیت‌هایی را کسب کند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۷ ارسال
398686