تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۲۰:۳۱ |
کد خبر: ۳۹۸۶۴۳

فرمانده سابق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

فریادها و ناله‌های ترامپ ناشی از قدرت جمهوری اسلامی است/آمریکا در کردستان عراق به دنبال جنگ جدیدی است

فرمانده سابق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: فریادها و ناله‌های ترامپ ناشی از قدرت جمهوری اسلامی است.

شباویز/به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سردار عوض شهابی‌فر ظهر امروز در اولین یادواره شهدای دانشگاه ازاد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: جای تاسف دارد که پس از گذشت حدود ۳۰ سال از پایان جنگ‌ این اولین یادواره شهدای دانشگاه های آزاد است که برگزار می شود.

جانباز مدافع حرم کهگیلویه و بویراحمد امنیت، آبرو، عزت و سرافرازی کنونی ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: شهدا برای به شهادت رسیدن از همدیگر سبقت می گرفتند.

وی تصریح کرد: مسیر نورانی شهادت برای همه باز بوده و هر کس در این مسیر حرکت کند هدایت می شود و در غیر اینصورت به بیراهه خواهد رفت.

فرمانده سابق سپاه فتح در این ادامه این یادواره گفت: ۴۰ سال است که آمریکا با همه تجهیزات نظامی خود در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی با روش‌های مختلف از جمله توطئه، تهدید، ترور، جنگ هشت ساله، تحریم‌ها و ... مقابله می‌کند اما ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی و هم پیمانانش تسلیم نشده است.

شهابی‌فر تصریح کرد: جنگ هشت ساله دفاع مقدس را پاسداران، بسیجیان و نیروهای مردمی اداره کردند و اکنون نیز در برابر سپاه به زانو در آمده و اشک می ریزد که اسارت نیروهای دریایی در خلیج فارس گواه همین موضوع است.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه اقتصادی آمریکای جنایتکار گفت: علاوه بر جنگ نظامی که در آن پیروز شدیم در جنگ اقتصادی و تحریم‌های اقتصادی هم به پیروزی رسیدیم.

فرمانده سابق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آمریکا در این چهار دهه از همه روش‌ها و‌ امکانات و ابزارها علیه نظام اسلامی استفاده کرده و اما نتوانسته کاری کند.

این رزمنده دفاع مقدس افزود: فریادها، ضجه‌ها و ناله‌های ترامپ بیانگر قدرت و شکست ناپذیری ایران و ضعف دولت آمریکا است.

شهابی‌فر بیان کرد: بعد از سخنان نسنجیده رئیس جمهور آمریکا اکنون جریان‌های فکری و سیاسی نداریم و‌ همه مسوولان در برابر آمریکا و هم پیمانانش متحد و یکپارچه شده‌اند.

جانباز مدافع حرم گفت: به فرموده رهبر انقلاب اگر مدافعان حرم نبودند امروز خبری از حرم‌ها هم نبود و آمریکا و عربستان سعودی با وجود حمایت مالی، تسلیحاتی و ... از تروریست‌های داعش در منطقه شکست خورده اند.

وی با بیان اینکه سپاه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده گفت: باید به سپاه مقتدر جمهوری اسلامی ایران بنازیم و دشمنان بنالند.

این فرمانده دفاع مقدس افزود: نهال سپاه به دست امام خمینی(ره) کاشته و با خون شهدا تنومند شد و امروز با تمام قدرت در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.

شهابی‌فر با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام (ره) که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، گفت: جنگ در عراق تمام شده، جنگ در سوریه در حال تمام شدن است اما آمریکا دست از جنگ و کشتار بر نمی‌دارد و  در کردستان عراق دنبال ایجاد فتنه و جنگ هستند.

فرمانده سابق سپاه فتح با بیان اینکه همواره آمادگی مقابله با دشمنان را داشت افزود: علاوه بر جنگ نرم باید مقابل جنگ سخت نیز ایستاد.

وی تصریح کرد: آمریکا نیز منزوی شده و جمهوری اسلامی ایران به غربی‌ها اعتماد نخواهد کرد، امروزه سپاه ما مقتدر شده و دلیل عصبانیت استکبار هم همین است.

جانباز مدافع حرم افزود: دشمنان ایران و سپاه مقتدر را تروریست می‌خواندند در حالی که خود تروریست و حامی گروهک‌های تروریستی هستند.

وی در پایان با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم از رویش‌های نظام و انقلاب است، گفت: برخی‌ها بی‌رحمانه علیه مدافعان حرم می‌گویند هدف آنان پول و‌ مادیات است اما این گونه نیست و شهیدان و‌ مدافعان حرم جان خود را فدای آرامش، امنیت و آسایش مردم کرده اند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۰ ارسال
398643