تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۱۸:۳۵ |
کد خبر: ۳۹۸۶۳۶

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

ماه محرم فرصتی مناسب برای ترویج آموزه‌های دینی و کنترل آسیب‌های اجتماعی است

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماه محرم فرصتی مناسب برای ترویج آموزه‌های دینی و کنترل آسیب‌های اجتماعی است.

شباویز/ به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فتاح محمدی در نشست ظهر امروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به در پیش بودن ماه محرم اظهار کرد: ماه محرم فرصتی مناسب برای ترویج آموزه‌های دینی و کنترل آسیب‌های اجتماعی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آسیب‌های اجتماعی متعددی جامعه را به شدت تهدید می‌کند که انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر موجب مصونیت‌سازی جامعه در مقابل تهدید و آسیب‌ها می‌شود.

وی به فراهم بودن بستر و زمینه ترویج امر به معروف و نهی از منکر در ماه محرم اشاره کرد و افزود: در ماه محرم شرایط و بستر پذیرش این فریضه واجب از سوی مردم فراهم است و این خود ظرفیت بزرگی به شمار می‌رود که باید به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد.

این مسؤول با اشاره به اینکه راهپیمایی آمران به معروف و ناهیان از منکر در استان برگزار می‌شود، گفت: مردم و کارکنان ادارات ومسؤولان اجرایی استان و هیأت مذهبی در این راهپیمایی شرکت و برای برگزاری مطلوب این مراسم همکاری کنند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۹ ارسال
398636