تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۲:۴۳ |
کد خبر: ۳۹۸۵۷۸

«من مدیر جلسه‌ام» و «تیهو» پرمخاطب‌ترین فیلم‌های اکران مردمی عمار

«من مدیر جلسه‌ام» و «تیهو» پرمخاطب‌ترین فیلم‌های اکران مردمی عمار

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل ار خبرگزاری فارس، به همت اکران کنندگان مردمی جشنواره عمار، اقشار مختلف در ایام ماه مبارک رمضان، روزه خود را همراه با فیلم‌های این جشنواره افطار می‌کنند.

محمدحسین علی‌زاده، از اکران‌کنندگان مردمی جشنواره عمار در منطقه 17 تهران که در ایام ماه رمضان، به صورت روزانه، فیلم‌های عمار را به نمایش می‌گذارد، در این باره، گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان از طریق هماهنگی و برنامه‌ریزی با دوستان و عوامل دبیرخانه جشنواره عمار، تصمیم گرفتیم تا طرح اکران فیلم های این جشنواره را در منطقه 17 تهران در ماه رمضان اجرایی کنیم. چرا که در این ماه مبارک، مساجد و حتی بوستان‌ها به دلیل پذیرایی از مزار مطهر شهدا شلوغ‌تر می‌شوند، به همین دلیل، این ایام، ظرفیت بسیار خوبی برای نمایش فیلم است.

وی در همین باره ادامه داد: این طرح نمایش فیلم های جشنواره عمار از ابتدای این ماه شروع شده و ما قصد داریم تا علاوه بر نمایش فیلم، بحث اقتصاد مقاومتی را نیز در آثار به نمایش درآمده خود پیگیری کنیم به همین دلیل، در این راستا فیلم‌هایی با موضوع اقتصاد مقاومتی عمار را هم اکران می‌کنیم.

این اکران کننده مردمی با اشاره به برگزاری مسابقه در کنار نمایش فیلم، تصریح کرد: علاوه بر مساجد و فضای باز منطقه، در مزار شهدای منطقه 17، کانون فرهنگی و پایگاه بسیجی هم که در اختیار داریم، در کنار فعالیت‌هایی مانند سفره افطار و محفل انس با قرآن، فیلمهای عمار را هم برای مخاطبان پخش می‌کنیم.

علی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد:  بعد از اکران فیلم داستانی «هنگامه» در این منطقه با جشنواره عمار آشنا شدیم و به این نتیجه رسیدیم که فیلم می‌تواند به عنوان یک ابزار مفید برای جذب و تأثیرگذاری روی مخاطب  عمل کند. به همین دلیل، جهت اکران آثار این جشنواره، ستاد مردمی ایجاد کردیم که خوشبختانه این جریان در کل منطقه 17 راه افتاد و شاهد اکران های بسیار خوبی در این منطقه از تهران هستیم.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در حوزه اکران در این منطقه تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا نمایش‌های فیلم‌های عمار، مسجد محور باشد؛ البته در میادین و سراهای محلات هم کار اکران و نمایش‌های فیلم‌ها را دنبال می‌کنیم که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم و اقشار مختلف از جمله کودکان، نوجوانان، جوانان و کهنسالان مواجه شده است.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: تا امروز فیلم‌هایی چون «دایو»، «من مدیر جلسه‌ام»، «تیهو»، «چوب بستنی»، «قابلمه»، «علمک»، «فراموش‌شده‌ها» و دیگر آثار جشنواره عمار را در این منطقه اکران کردیم که در میان این اکران‌ها، فیلم‌های «من مدیر جلسه ام» و «تیهو» با استقبال فوق العاده‌ای مخاطبان و مردم محل همراه بوده است.

علی‌زاده یادآور شد: در یکی از اکران‌های اخیر ماه رمضان که به همراه دوستم در پایگاه بسیج برای ‌دانش‌آموزان، برنامه داشتیم، فیلم‌های «با جماعت»، «تکلیف» و «تیهو» را همزمان با برپایی سفره افطاری اکران مردیم اما دانش‌آموزان، بدون توجه به فرارسیدن زمان افطار و با علاقه فراوان فیلم داستانی «تیهو» را تماشا می‌کردند.

این فعال فرهنگی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: برای تبلیغات اکران‌هایمان، معمولا به شیوه چهره به چهره و استفاده از فضای مجازی اقدام می‌کنیم و سعی کردیم به صورتی مناسب از این دو شیوه تبلیغی برای جذب مردم استفاده کنیم.

علی‌زاده اضافه کرد: در زمینه تأمین تجهیزات اکران هم با تعامل خوبی که بین نهادهای مختلف منطقه 17 شامل بسیج و کنگره شهدای منطقه است، اقلامی مانند ویدئو پروژکتور، رایانه و سیستم صوتی را به راحتی در اختیار ما قرار می‌دهند. همچنین برای پذیرایی‌هایی هم که در اکران فیلم‌ها داریم، افراد خیر منطقه به ما کمک می‌کنند.

وی یادآور شد: در حال رایزنی با بسیج منطقه 17 هستیم تا محلی دائمی و ثابت برای تسهیل کارهای لازم برای نمایش فیلم‌های جشنواره عمار در سطح این منطقه فراهم کنیم.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت اکران مردمی این جشنواره به نشانی Ekran.ammarfilm.ir و ثبت‌نام در آن، نسبت به دریافت و اکران فیلم‌های جشنواره مردمی فیلم عمار اقدام کنند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۴ ارسال
398578