تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۱۳ ۰۱:۰۹ |
کد خبر: ۳۹۸۵۶۰

عذرخواهی مهدی رحمتی از هواداران استقلال:

شرمنده اشک‌هایی هستم که سرازیر شد/ انتقام سختی خواهیم گرفت

کاپیتان باشگاه استقلال تهران چند روز پس از شکست برابر العین ضمن ابراز شرمندگی عنوان کرد که به زودی انتقام این شکست سنگین را می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمهدی رحمتی کاپیتان باشگاه استقلال تهران که پس از شکست سنگین برابر العین امارات واکنش نشان داده بود در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: مهدی رحمتی در اینستاگرام خود نوشت: یک عذرخواهی بزرگ،از تاریخ هفتاد ساله باشگاه استقلال، از دو ستاره‌ روی پیراهنمان و از غرور باشگاهی که در سرتاسر این کره خاکی عاشق و طرفدار دارد.

من به سهم خودم شرمنده اشکهایی هستم که سرازیر شد و قلبهایی که شکست. من برای اشکهای شما و گریه های علی و عطا پاسخی نداشتم و به همین خاطر ترجیح دادم چند روزی سکوت کنم. پوزش و عذرخواهی مجدد، از همه شما تقاضا می کنم که از امید حرف بزنیم. از روزهای خوبی که فرا خواهد رسید.

بعد از دربی فروردین پارسال برای شما نوشتم که به زودی آن شکست را جبران می کنیم و حالا هم مطمئنم که به زودی در آسیا دوباره با العین روبرو می شویم و این بار انتقام سختی خواهیم گرفت.

ما چهار سال قبل الهلال و العین و الشباب و... را شکستیم و به جمع چهار تیم برتر آسیا راه یافتیم.حالا هم دیر نشده و جبران خواهیم کرد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۴ ارسال
398560