تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۱:۱۶ |
کد خبر: ۳۹۸۵۴۷

روز درخشش ملت؛

اینجا ایران است؛ همه می آیند

اینجا ایران است،‌ روز جمعه روز خلق حماسه ای دیگر ،‌ پس همه در پای صندوق های رای حاضر شویم چون رای تک تک ما برای تعیین سرنوشت کشور مهم است.

به گزاش خبرنگار اجتماعی ایرنا،‌ اینجا ایران است،‌ امروز همه پای صندوق های رای حاضر شویم تا با رای تک تک مردم ایران زمین، حماسه ای ماندگار و تاریخی خلق شود و چشم همه به آرای مردم خیره شود.
اندک اندک جمع می شود، رای من و تو، ‌رای همه مردم ایران، حماسه ای را می سازد که باز هم ایران عزیز را سربلند و سرافراز خواهد کرد، پس همه با هم در ساعات اولیه صبح پای صندوق های رای حاضر شویم.
امروز 29 اردیبهشت ماه روز همدلی‌،‌ همصدایی، هم آوایی و هماهنگی مردم ایران اسلامی برای شرکت در دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز کشور است، امروز رای من و تو با هم جمع می شود و فردی اصلح راهی پاستور خواهد کرد.
امروز رای من و تو جمع می شود و افراد متخصص، کارشناس و کاردان راهی شوراهای اسلامی شهر و روستا می شوند، تا آینده ای بهتر با این افراد در انتظار همه ما باشد.
امروز همه پای صندوق های رای می رویم تا بار دیگر نشان دهیم که ایرانیان اقتدار و سربلندی نظام برایشان مهم است و امروز همه به صحنه آمده اند تا در سرنوشت کشور نقش خودشان را به نمایش بگذارند.
میدان انتخابات امروز منتظر همه ایرانیان است، امروز همه می آیند تا رای خود را به صندوق بریزند و برگه های رای را با جوهرهای آبی، رنگی کنند و رنگ همدلی و آرامش را برای کشور ترسیم کنند.
دل همه ایرانیان امروز برای ایران عزیز می تپد،‌ می آیند تا ایران همیشه در جهان سربلند بماند،‌مردم می آیند تا اقتدار نظام را به رخ جهانیان بکشانند، ایرانیان می آیند تا عشق و علاقه خودشان را به ایران و ایرانی نشان دهند، می آیند تا ایران همیشه پایدار بماند.
شور و نشاط خاصی در ساعات اولیه برای رای دادن از سوی مردم ایران وجود دارد، اما همه باید تلاش کنیم که آرای خود را در این ساعات به صندوق بریزیم تا در ساعات پایانی با ازدحام جمعیت مواجه نشویم.
اکنون در بسیاری از مساجد، مدارس و شعب اخذ رای مردم ایران از پیر و جوان،‌ مرد و زن در صحنه حاضر شده اند، تا رای خود را به صندوق بریزند،‌ تا روزی سرنوشت ساز و ماندگار در تاریخ ایران به ثبت برسانند.
امروز همه دست در دست همه آمده اند تا وفاداری خود به نظام را به نمایش بگذارند، برخی ساعت ها در صف های طولانی می ایستند تا رای دهند و شرکت در تعیین سرنوشت کشور را برای خود رقم بزنند.
امروز همه نقاط کشور شور و حال انتخاباتی دارد و فضای کشور رنگ و بوی انتخاباتی دارد، همه با اشتیاق فراوان در پای صندوق های رای حاضر شده اند تا عشق به نظام را به نمایش بگذارند، همه آمده اند تا ایران عزیز را در این عرصه سیاسی تنها نگذارند و بگویند ما همیشه پشتیبان ایران هستیم و تا آخرین ساعات رای گیری هم حضور خواهیم داشت.
قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود، امروز جواب خواهد داد، امروز رای من و تو با هم دریایی از عشق،‌ مهربانی، زیبایی، صفا، صمیمیت، دوستی و مودت را به منصه ظهور می گذارد.
به امید حضور همه مردم و ساختن ایرانی آباد.
منتظر حضور همه ایرانیان در پای صندوق های رای هستیم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق های رای می اندازند .
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۱۰ ارسال
398547