تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۳:۱۵ |
کد خبر: ۳۹۸۵۰۹

پیام تبریک سعید اکبری به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر

توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (س) نه فقط برای زنان ما، که برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلکه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی است که قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشد و او را به سر منزل مقصود رهنمون گردد.

پایگاه خبری شباویز/پیام تبریک سعید اکبری به مناسبت میلاد حضرت  فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و روز مادر

 

"أنّا أعطیناک الکوثر..."

بیست و نه اسفندماه سال ۱۳۹۵ ،سالروز ولادت باسعادت اسوه شگفت طهارت، حامی ولایت، اسوه تقوی و معنویت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و بزرگداشت مقام مادر و تولد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) است.

بی تردید بانوی اول خلقت و دختر ختمی مرتبت (ص) الگویی تمام عیار و شایسته و کامل برای زن مسلمان در تمامی دوران می باشد و بانوان ایرانی با تاسی از شخصیت والای آن حضرت ثابت کرده اند که پیرو واقعی و راستین ایشان در تمامی مراحل زندگی خود هستند.

توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (سلام الله علیها) نه فقط برای زنان ما، که برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلکه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی است که قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشد و او را به سر منزل مقصود رهنمون گردد.

نامگذاری سالروز میلاد آن حضرت به عنوان «روز زن» توسط امام امت (ره) اقدامی فرخنده و مبارک بود که نه تنها به عنوان بزرگداشت مقام انسانی کامل، که به معنای ترسیم کننده حرکت زن ایرانی به سوی کمال متعالی، با محور قرار دادن شخصیت حضرت فاطمه (س) به عنوان «الگوی فاطمی» است. 

اینجانب در میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها)و سالروز ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تبریک این ایام خجسته برای همه زنان و مادران ایران اسلامی و سراسر جهان ، و آرزوی سعادت و سربلندی ایشان را از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم .

 

سعید اکبری

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۹ ارسال
398509