تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۸ ۱۳:۲۵ |
کد خبر: ۳۹۸۴۷۵

اجراي حكم ١٠٠ ضربه شلاق ورزشكار مشهور المپيكي ايران !

برخي شبكه‌هاي اجتماعي از اجراي حكم ١٠٠ ضربه شلاق ورزشكار مشهور المپيكي ايران به جرم تعرض خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از سیمرغ ، در توييت پربازديدي كه روز گذشته يكي از خبرنگاران ورزشي منتشر كرده آمده است: «پرونده […] بسته شد. ١٠٠ ضربه شلاق به خواست شاكي به […] زده شد و با توافق دو طرف، حكم تبعيد اين ورزشكار به جزاي نقدي تبديل شد.» انتشار گسترده اين خبر در حالي است كه هنوز هيچ مقام رسمي يا خود اين ورزشكار نسبت به آن واكنشي نشان نداده است.
 
ماجرا نيز به سال گذشته بر مي‌گردد كه اين ورزشكار مشهور ايراني كه سابقه كسب مدال المپيك را دارد، به اتهام تعرض به دختري جوان به دادگاه احضار شد. شاكي در جلسات دادگاه گفته بود كه «با اين ورزشكار دوست بود و مي‌خواست با او ازدواج كند اما پس از مدتي از تصميم خود منصرف شد تا اينكه اين ورزشكار او را به بهانه شركت در جشن تولد به خانه‌اي كشاند و مورد تعرض قرار داد. »
 
متهم اما منكر جرم خود شد تا در نهايت قضات دادگاه كيفري استان تهران او را به يك‌سال تبعيد در شهري دورافتاده و ١٠٠ ضربه شلاق محكوم كنند. صدور اين حكم براي او در حالي بود كه از او به عنوان يكي از شانس‌هاي كسب مدال در المپيك ريو نامبرده مي‌شد به همين دليل با پيگيري كميته ملي المپيك اجراي حكم به بعد از بازي‌ها موكول شد.
 
پس از پايان مسابقات و ناكامي اين ورزشكار در كسب مدال، مدتي زمان برد تا او به كشور بازگردد كه شايعه فرار و پناهندگي‌اش را بر زبان‌ها انداخت اما او مدتي بعد سكوتش را شكست و علت تاخير در بازگشتش به كشور را انجام عمل جراحي روي پايش اعلام و از برگزاري نشستي خبري براي پاسخ به آنچه شايتعات نام برد، خبر داد. اكنون بايد منتظر ماند و واكنش او در برابر خبر اجراي حكم ١٠٠ ضربه شلاق‌اش را شاهد بود.
 
دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۴ ارسال
398475