تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۰۲:۲۵ |
کد خبر: ۳۹۸۴۵۴

دختر پرحاشیه بازیگر/حبس به خاطر دزدیدن گردنبند از بوتیک

حبس برای کسی است که مرتکب قتل می شود یا زندگی دیگران را به خطر می اندازد ولی من به هیچ کس جز خودم ضربه نزده ام پس چرا می بایست زندانی شوم.

دختر پر حاشیه بازیگر/حبس به خاطر دزدیدن گردنبند از بوتیک

نام : ليندسي لوهان

نام كامل : ليندسي مورگان (دي ) لوهان

تاريخ تولد : 2 جولاي 1986

محل تولد : نيويورك – آمريكا

شغل – حرفه : بازيگري ليندسي يك بازيگر آمريكايي و همچنين خواننده پاپ است .

به گزارش پایگاه خبری شباویز،دختر پرحاشیه ی هالیوود که دوران حبس 35 روزه ای را به دلیل ازدحام  بیش از حد زندان زنان در خانه اش گذراند در مصاحبه ای با مجله ی "ونتی فر" این دوران را بسیار سخت توصیف کرد. "حبس برای کسی است که مرتکب قتل می شود یا زندگی دیگران را به خطر می اندازد ولی من به هیچ کس جز خودم ضربه نزده ام پس چرا می بایست زندانی شوم."

لوهان 25 ساله اعلام کرد قصد دارد تمام مسائل گذشته را فراموش کند و فقط روی بازیگری تمرکز کند:" در اکتبر کارم رو از سر می گیرم  و امیدوارم سال آینده در فیلم های بیشتری حضور داشته باشم." لوهان اعتراف کرد که در زندگی دچار اشتباهات زیادی شده است ولی تمام آنها به خاطر سادگی و بی تجربگی اش بوده:"  به دلیل جوانی و شهرتی که داشتم قدر خودم رو ندونستم . من قول می دم دیگه به کارهای بچه گانه خودم برنگردم و دیگر مزه ی حبس را نچشم . من الان 25 سالمه و دیگر اشتباهاتی که در گذشته مرتکب شدم رو انجام نمی دم و فقط بر روی موفقیت بیشتر تمرکز خواهم کرد."
لوهان به دلیل نقض عفو مشروط خود و دزدیدن گردنبندی از یک بوتیک به 35 روز حبس محکوم شده بود.

ليندسي لوهان در نيويورك به دنيا آمد و در متريك – لانگ آيلند نيويورك بزرگ شد . لوهان شغل نمايشي خودش رو از كوچكي براي مدل هاي بچگانه مجله و آگهي هاي تلويزيوني شروع كرد . در سن 10 سالگي وارد حرفه بازيگري شد .در سال 2004 لوهان همچنين وارد دنياي موزيك شد .لوهان يك خونه در Beverly Hills كاليفرنيا داره اما اكثر اوقات در نيويورك و در كنار خانواده اش هست . مدل صورت پر لك و موهاي بور آغاز كار ليندسي براي Ford Model در 3 سالگي بود . چشمهاي آبي و موهاي بلوند باعث تقاضا هاي زيادي از ليندسي شد كه ليندسي اولين كار خودش رو پيدا كرد . پافشاري ليندسي باعث شد كه سرانجام بيش از 100 چاپ از ليندسي براي تبليغ هاي Toys R چاپ بشه .

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۶ ارسال
398454