تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۰۲:۲۵ |
کد خبر: ۳۹۸۴۴۷

مصرف الکل دختر هنرمند پرحاشیه را گرفتار حاشیه کرد+عکس

دختر مدونا این روزها سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.مدونا که خودش در بسیاری از مسائل اخلاقی دچار حاشیه های متعددی بوده است, حالا دختر ۱۸ ساله اش نیز درحال کپی برداری از مادرش می باشد و رفتارهای مشابه وی را نشان می دهد.

عکس لو رفته از دختر ستاره معروف در حال مصرف الکل!

به گزارش پایگاه خبری شباویز،دختر مدونا این روزها سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.مدونا که خودش در بسیاری از مسائل اخلاقی دچار حاشیه های متعددی بوده است, حالا دختر 18 ساله اش نیز درحال کپی برداری از مادرش می باشد و رفتارهای مشابه وی را نشان می دهد. Lourdes Leon که 18 سال سن دارد و طبق قانون اجازه مصرف و نوشیدن الکل را ندارد به همراه دوستانش در حالی که مشغول نوشیدن یک نوشیدنی الکی بود, شکار عکاسان شده است! طبق قانون این نوع نوشیدنی الکی مخصوص افراد 21 سال به بالا است و مصرف آن برای افراد زیر این سن ممنوع می باشد.

بیوگرافی مدونا

مَدونا لوییس ورونیکا چی‌کونه (به انگلیسی: Madonna Louise Ciccone Ritchie)، خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و کارآفرین بین المللی مشهور آمریکایی است. او در تاریخ ۱۶ اوت سال ۱۹۵۸، برابر با ۲۵ مرداد ۱۳۳۷) در ایالت میشیگان زاده شد و فعلاً مقیم شهر لندن است. مدونا برندهٔ جایزهٔ گولدن گلوب برای بازی در فیلم (Evita)است . بر اساس اطلاعات «فدراسیون ببن المللی صنایع فنوگرافیک» درسال ۲۰۰۶، ۲۰۰ میلیون آلبوم مدونا در سراسر جهان به فروش رفته‌است  و انجمن صنایع ضبط آمریکا آثار او را پرفروشترین در میان «هنرمندان راک زن» در قرن بیستم اعلام کرده‌است  رکوردهای جهانی گینس او را به عنوان موفق‌ترین زن هنرمند معرفی کرده‌است. مدونا اولین آلبوم خود به نام «مدونا» را درسال ۱۹۸۳ ارائه داد.او در سن ۲۰ سالگی با ۳۵ دلار پول از میشیگان به نیویورک رفت. طبق تخمین نشریه فوربیس در سال ۲۰۰۷، او ۳۲۵ میلیون دلار ثروت داشته‌است و پنجمین زن ثروتمند در زمینه سرگرمی‌ها بوده‌است.

درنتايج نظر سنجي رويترز اعلام شد

«مدونا» عوام‌فريب‌ترين هنرمند آمريكايي

براساس اين نظر سنجي كه نتيجه آن توسط خبرگزاري رويترز اعلام شد، «آنجلينا جولي»، بازيگر ضدجنگ و ضد‌بوش هاليوود به عنوان بشر دوست‌ترين هنرمند هاليوود در سال 2007 معرفي شد. به گزارش رويترز، «جولي» به خاطر كارهايي كه به عنوان سفير صلح سازمان ملل و مادر خوانده چهار فرزند انجام داده، در ميان عموم مردم قابل احترام است، او همچنين در زمينه افزايش آگاه‌سازي جهانيان نسبت به درد و رنجي كه مردم آفريقا متحمل مي‌شوند، كارهاي مثمر ثمر فراواني انجام داده است. رويترز در ادامه اين گزارش مي‌افزايد: نتيجه اين نظر سنجي بيانگر اين مطلب است كه تمام كساني كه بگونه‌اي در تلاشند تا قسمتي از مشكلات جهانيان را حل كنند از چنين احترامي نزد مردم برخوردار نيستند، آنچنانكه مدونا با آنكه فرزندخواندگي چند تن از كودكان محروم را به عهده گرفته و ميليون‌ها دلار اعانه براي كمك به يتيمان مالاوي جمع‌آوري كرده ولي با آراء مردم در انتهاي اين فهرست قرار گرفته است. «پيتر واكر»، رييس مركز بين‌المللي زنان در دانشگاه ماساچوست گفت: بسياري بر اين عقيده‌اند كه مدونا با سوء استفاده از شهرت و ثروت خود براي تقبل فرزندخواندگي كودكان مالاويايي، سعي در فريفتن افكار عمومي داشته و اين مطلب به چهره جهاني او ضربه جبران ناپذيري وارد ساخته است. واكر افزود: مردم احمق نيستند، آنها مي‌توانند احساس واقعي هركسي را به خوبي درك كنند و بفهمند كه طرف مقابل تا چه حد در حرفي كه مي‌زند صادق است. بنا بر اين گزارش، نام «پاريس هيلتون» نيز در كنار نام مدونا در انتهاي اين فهرست قرار گرفته است، او نيز كه در اوايل سال جاري ادعا كرده بود كه براي به عهده گرفتن سرپرستي چند كودك به رواندا سفر خواهد كرد، به عوام فريبي متهم شده است. به گزارش خبرگزاري رويترز، در اين نظرسنجي كه طي 12 روز انجام گرفت، اسامي «بونو»، خواننده گروه يو2، «اسقف دسموند توتو» و «بيل گيت»، موسس كمپاني مايكروسافت، پس از نام جولي 32 ساله قرار گرفته است. البته در اين فهرست نام «كوفي عنان»، رييس سابق سازمان ملل نيز به چشم مي‌خورد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۱۳ ارسال
398447