تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۱۱:۳۳ |
کد خبر: ۳۹۸۴۲۱

آغاز تجمع اعتراضی مردم در صنعا؛ هزاران یمنی در برابر مقر سازمان ملل

هزاران یمنی به درخواست شورای عالی سیاسی این کشور امروز مقابل مقر نمایندگی سازمان ملل در یمن تجمع کرده و جنایت هولناک دیروز سعودی در صنعا را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، هزاران شهروند یمنی در اعتراض به جنایت هولناک روز شنبه (دیروز) عربستان در صنعا به خیابان‌ها آمدند و در برابر مقر نمایندگی سازمان ملل در یمن تجمع کردند.

دیروز عربستان ساختمان محل برگزاری مراسم ختم پدر وزیر کشور یمن در صنعا را بمباران کرد که در پی آن دست کم 700 نفر کشته و زخمی شدند؛ در پی این حادثه شورای عالی سیاسی یمن از مردم خواست برای محکوم کردن این جنایت در برابر ساختمان مقر سازمان ملل در خیابان الستین جنوبی تجمع کنند.

شبکه خبری «المسیره»، گزارش داد مردم با سردادن شعار و بالا بردن پلاکارد جنایت‌‌های عربستان در یمن را محکوم کردند و خواستار مقابله با آن شدند.

روز گذشته «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصار الله نیز در واکنش به حمله جنگنده‌های سعودی به صنعا اعلام کرد پاسخی شایسته به این جنایت داده خواهد شد.

عبدالسلام گفته بود مسئولیت این جنایت‌ها بر عهده سازمان ملل و جامعه جهانی است و تأکید کرده بود انصار الله  انتقام این جنایت را می‌گیرد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۷ ارسال
398421