تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۱۰ ۱۸:۲۹ |
کد خبر: ۳۹۸۳۸۳

سعید برومندزاده ، کنگره به قشری از شهدا اختصاص دارد / ۸۰۰ نفر از خانواده شهدا در اختتامیه کنگره

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه، سهمیه این شهرستان برای اعزام به کنگره ملی شهدای استان را ۲۲۰۰ نفر دانست و گفت: نخستین گروه از خانواده شهدا و ایثارگران امروز اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، سعید برومندزاده ظهر امروز در نشست هماهنگی اعزام اقشار مختلف مردم به کنگره ملی سرداران و یک هزار و 880 شهید استان اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های مرتبط با این کنگره در شهرستان انجام و پنج کمیته به همین منظور تشکیل شده بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه تصریح کرد: چندین یادواره در راستای کنگره ملی شهدا در شهرستان برگزار شد که یادواره 417 شهید نمونه‌ای از این برنامه‌ها بود.

وی با بیان اینکه در نشست‌های متعدد کارهای هر کمیته تشریح و مصوبه‌هایی هم شکل گرفته بود اضافه کرد: از دستگاه‌هایی که طی این مدت همکاری لازم را در پیشبرد برنامه‌ها داشتند تشکر می‌کنم.

برومندزاده با اشاره به مصوبه ساخت المان رزمنده دفاع مقدس و نصب در یکی از میادین شهر گفت:این کار به شهرداری واگذار شده بود در حال آماده‌سازی است و قرار است طی دو روز آینده نصب شود.

وی با بیان اینکه کنگره ملی شهدای استان فردا با سخنرانی محسن رضایی و مداحی صادق آهنگران رد مصلای یاسوج آغاز می‌شود تصریح کرد: هر روز از کنگره به قشری از شهدا اختصاص دارد و متناسب با آن روز گروهی از شهرستان‌ها اعزام می‌شوند.

برومندزاده سهمیه شهرستان کهگیلویه برای اعزام اقشار مختلف به کنگره را دو هزار و 200 نفر دانست و گفت: عصر امروز نخستین گروه از خانواده شهدای عشایر، رزمندگان و جانبازان در قالب کاروان 300 نفره به یاسوج اعزام خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه افزود: دومین روز کنگره به نام شهدای دانش‌آموز و فرهنگی اختصاص دارد و در این روز گروهی از دانش‌آموزان و خانواده شهدای این قشر راهی کنگره می‌شوند.

وی با بیان اینکه 800 نفر از خانواده شهدا در اختتامیه کنگره ملی شهدای استان حضور پیدا می‌کنند خواستار همکاری ادارات و نهادها در اعزام نیروها به کنگره شد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۲ ارسال
398383