تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۴۴ |
کد خبر: ۳۹۸۳۲۸

کیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسه خاک سفید + تصاویر

کیمیا علیزاده با حضور در منطقه خاک سفید مدارس دخترانه آموزشگاه ملت را افتتاح کرد و زنگ مدرسه ابتدایی این آموزشگاه را به صدا درآورد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از سیمرغ ، کیمیا علیزاده نخستین بانوی مدال آور بازی‌های المپیک ریو 2016 ظهر شنبه با حضور در منطقه خاک‌سفید مدارس دخترانه آموزشگاه ملت را افتتاح کرد و زنگ مدرسه ابتدایی این آموزشگاه را به صدا درآورد.

کیمیای تکواندوی ایران در این مراسم خطاب به دانش‌آموزان گفت: برای روزهای خوب تلاش کنید. شما می توانید کارهای بزرگی در زندگی انجام دهید. برای نخستین بار که در مسابقات مبارزه کردم شکست خوردم پس از آن در رقابت های جهانی شرکت کرده و شکست خوردم شاید آن زمان فکر می کردم نتوانم آدم موفقی شوم اما تلاش کردم و به موفقیت رسیدم. شما با خودباوری می توانید به موفقیت های بزرگی دست یابید.

گفتنی است، در این مراسم افتتاحیه زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو، مهرو کمرانی سرمربی و کیمیا علیزاده مدال آور تکواندوی کشورمان حضور داشتند همچنین کیومرث چگینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لوازم خانگی کن و محمد منصوری مسئول انجمن خیریه پرتوگستران وحدت حضور داشتند.

کیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسهکیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسه
عکس کیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسهعکس کیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسه
کیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسه خاک سفیدکیمیا علیزاده در افتتاحیه مدرسه خاک سفید

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۱ ارسال
398328