تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۲۹ ۰۰:۲۵ |
کد خبر: ۳۹۷۸۷۳

رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

نظارت مستمر بر فعالیت مدارس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد

رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از نظارت مستمر بر فعالیت مدارس فوتبال این استان به خصوص در فصل تابستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید پرویز موسوی  اظهار کرد: مدارس فوتبال جایگاهی مهم در فوتبال حرفه‌ای دارند.

وی گفت: پیشرفت فوتبال به دلیل توجهی است که مسؤولان فوتبال و ورزش به فوتبال پایه به خصوص در مدارس و آکادمی‌های فوتبال دارند.

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فوتبال ما نیز چند پله از حرفه‌ای شدن را طی کرده و باید برای پیشرفت هر چه سریع‌تر  فوتبال به پایه‌های خود توجه بیشتری داشته باشیم.

موسوی با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز چند فاز از حرفه‌ای شدن را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: برای اینکه بتوانیم فوتبال خود را به جایگاه‌های بهتری سوق دهیم لازم است تا در این دوره بر روی پایه‌ها بیشتر کار کنیم.

موسوی از حضور 2 هزار دانش‌آموز در مدارس فوتبال این استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این تعداد دانش‌آموز در مدارس فوتبال سراسر استان آموزش‌های ابتدایی فوتبال را فرا گرفتند.

وی گفت: این نونهالان در فستیوال مدارس فوتبال استان شرکت کردند و خوشبختانه تعدادی از آن‌ها نیز به تیم‌های ملی راه یافتند.

موسوی از نظارت مستقیم و غیرمستقیم بر کار مدارس فوتبال استان خبر داد و گفت: کمیته جوانان کار نظارت بر مدارس فوتبال را بر عهده دارد که تاکنون به خوبی وظیفه خود را انجام داده است.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۱ + ۱۰ ارسال
397873