تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۱۵ ۲۱:۲۶ |
کد خبر: ۳۹۷۸۱۶

امیرخوشخبرسرپرست تیم ملی والیبال ایران: بازیکنان با دست خودشان تاریخ را ورق زدند

سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از موفقیت و کسب سهمیه المپیک با ظاهری جدید گفت: خوشحالم که بازیکنان ایران از هیچ کس نترسیدند و شجاعانه مبارزه کردند و با دست خودشان تاریخ را ورق زدند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیرخوشخبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از کسب سهمیه المپیک و ماجرای تراشیدن ریش صورتش توسط بازیکنان اظهار کرد: این عهدی بود که با خودم و بازیکنان بسته بودم که تا این تیم المپیک نرود، چهره جدیدم را کسی نبیند و خوشبختانه این اتفاق افتاد. امیدوارم این شرایط برای ورزش ما و والیبال ما بماند. بازیکنان ما در دل تاریخ هستند و با دستان خودشان تاریخ را ورق زدند و کاری کردند که این لحظه ها در یاد و خاطره مردم عزیز ما بماند.

وی افزود: واقعا بازیکنان کار بسیار بزرگی کردند و زحمات بسیار زیادی برای این موفقیت کشیده شد. بازیکنان تمرینات پرفشار و خستگی های مفرط و دوری از خانواده و مسائل مختلفی را داشتند که قابل وضف نیست. فقط رفتن به المپیک می توانست آن ها را به هدف برساند و خستگی آن ها را از بین ببرد، خدای نکرده اگر این اتفاق نمی افتاد آن ها می شکستند.

سرپرست تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: آن ها از هیچ کس نترسیدند و با شجاعت بازی کردند، این نقطعه عطف والیبال ما بود. من چقدر خوشبخت هستم که به عنوان سرپرست اینجا بودم. صعود به المپیک با اقتدار و با پیروزی بر تیم های بزرگ دنیا و در این نقطه از جهان شیرین ترین لحظه زندگی شخصی و ورزشی ام است.

خوشخبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران با اشاره به پشت سر گذاشتن مشکلات تیم ملی والیبال گفت: سال قبل ایام بسیار سختی بود، ایامی بود که متاسفانه تیم نتیجه نگرفت. به ایران برگشتیم به شدت مورد انتقاد قرار گرفتیم، برخی از انتقادها درست بود و سرلوحه کار ما شد، برخی هم ناجوانمردانه و بی انصافی بود و بازیکنان به هر ترتیب ممکن آن را تحمل کردند. از وقتی که والیبال پیشرفت هایش را شروع کرد هر چه موفقیت بدست آوردند، مسئولیت ما و بازیکنان سنگین تر شد، این اوج موفقیت بود اما نباید به همین قانع شویم. باید بازیکنان همت مضاعفی انجام دهند و در المپیک به حریفان نشان دهند که شانسی به اینجا نرسیدیم.

وی در پایان گفت: ما در این رقابت ها اما و اگر نداشتیم و هر چه در توان داشتیم، گذاشتیم و موفق شدیم. آن چه بغض بازیکنان را ترکاند، این بود که تصور می کردند در این لحظه مردم چقدر خوشحال هستند. من از اینجا دست تک تک آن هایی که در شرایط سخت کمک کردند و باعث شدند کمر راست کنیم و از زمین بلند شویم را از طرف بازیکنان می بوسم. امیدوارم حمایت خود را هیچ گاه دریغ نکنند. فقط حمایت و تشویق می تواند ما را به جاهای بزرگتر برساند که شاید هنوز در تصور خیلی ها نیست.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۴ ارسال
397816