تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۲/۷ ۱۰:۳۰ |
کد خبر: ۳۹۷۷۵۰

خوشحالي كارگردان محمد(ص) ازانتخاب مجدد ميركريمي

كارگردان فيلم محمدرسول الله(ص) از انتخاب مجدد رضا ميركريمي به عنوان دبير سي و پنجمين جشنواره جهاني فيلم فجر ابراز خوشحالي كرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،مجيد مجيدي درحاشيه‌ اختتاميه‌ جشنواره‌ جهاني فيلم فجر با اشاره به دستاوردهاي خوب اين دوره ازجشنواره، اظهاركرد: حيف بود با انتخاب شخص ديگري دستاوردهاي بزرگ اين دوره از جشنواره از بين برود.
وي با اشاره به اينكه اميدوارم جشنواره جهاني فجربه جايگاه و قوامي كه شايسته آن است، برسد، گفت: البته هر برنامه و جشنواره اي نقص هايي هم دارد اما بايد ياد بگيريم حُسن‌ها را ببينيم.
كارگردان فيلم بچه هاي آسمان ادامه داد: يكي از محاسن جشنواره‌ امسال تخصصي شدن آن بود كه مي‌تواند سينماي آن را به جهت تكنيكي ارتقاء دهد.
مجيدي همچنين بخش دارالفنون را يكي ازبخش‌هاي قابل توجه اين جشنواره برشمرد وافزود: اين بخش را بسيار دوست داشتم و معتقدم استمرار جلسات آن مي‌تواند بسيار مفيد باشد.
كارگردان فيلم بيد مجنون خاطرنشان كرد: نقش ملي جشنواره بيشتر از جنبه‌ي مردمي است و مخاطبان آن تماشاگراني هستند كه دوست دارند شاهد دستاوردهاي يك ساله‌ سينما باشند اما جشنواره جهاني، جنبه‌ تخصصي‌تري دارد و باعث رشد و ارتقاي سينماي جوان ما كه نوپا هم هست، مي‌شود.
سي و چهارمين جشنواره جهاني فيلم فجر به دبيري سيدرضا مير كريمي از اول تا ششم ارديبهشت ماه در پرديس چارسو برگزار و امشب با معرفي برگزيدگان در بخش هاي مختلف به كار خود پايان مي دهد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۱ ارسال
397750