تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۱۳:۳۲ |
کد خبر: ۳۹۷۶۹۰

گزارش جنجالی تحقیق و تفحص بنیاد شهید علنی می‌شود؟

گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران که درباره فسادهای صورت گرفته در این نهاد در دوران دولت قبل انجام شده بود، جنجال‌های زیادی در ماه‌های اخیر به‌پا کرد و بخصوص قرائت نشدن آن در مجلس حرف و حدیث‌هایی را به‌وجود آورده بود، گویا قرار است بالاخره خوانده شود.

تحقیق و تفحص از بنیاد شهید

به گزارش پایگاه خبری شباویز ،رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در گفت‌وگو با «آستان»، با تاکید بر اینکه "باید گزارش تفحص از بنیاد شهید تا آخر عمر مجلس نهم قرائت شود"، گفت که هیأت رئیسه قول قرائت این گزارش را برای بعد از انتخابات داده است و انتظار می‌رود هرچه سریعتر این اتفاق بیفتد. امیر خجسته درباره آخرین وضعیت گزارش تفحص از بنیاد شهید، گفت: هیأت رئیسه به من قول داده بود که گزارش تحقیق و تقحص از بنیاد شهید بعد از انتخابات در صحن علنی مجلس قرائت شود، چون معتقد بود که قبل از انتخابات باید شرایط آرام باشد و این موضوع بعه بعد از انتخابات موکول شود.

وی ادامه داد: با وجود این قول مساعد، تاکنون و بعد از گذشت یک هفته از آغاز مجدد جلسات مجلس، قرائت این گزارش هنوز در دستور کار قرار نگرفته است؛ البته بنده همچنان پیگیر هستم چون باید این گزارش تا قبل از پایان عمر مجلس نهم خوانده شود.

خجسته با اشاره به آخرین نطقش در صحن علنی مجلس که در انتقاد به کارشکنی‌ها در تصویب تفحص از بنیاد شهید در این هیأت بیان شده بود نیز گفت: فشارها و سنگ‌اندازی‌هایی از بیرون و درون مجلس برای به تصویب نرسیدن این گزارش صورت گرفت ولی در نهایت، گزارش در هیأت به تصویب و سرانجام نرسید. من نیز تمامی مستندات را به هیأت رئیسه و شخص آقای لاریجانی دادم تا تصمیم مقتضی گرفته شود.

منبع.سیمرغ

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۶ ارسال
397690